אודות עורך דין אלעד רייך

משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

משרד בוטיק עתיר ניסיון, ידע ומוניטין, העומד איתן לצדך ודואג למימוש זכויותיך

אלעד רייך משרד עו"ד ושות' הוקם מתוך תחושת שליחות – לספק מענה וליווי עבור מגוון רחב של אנשים אשר אינם מודעים לזכויות שלהם, או לדרך הנכונה לממש אותן. בין אם מדובר בחוזי שכירות או מכירה של נכסים אשר מסבכים אנשים תמימים למשך שנים, ובין אם מדובר בתביעות נזיקין נגד חברות הביטוח בעקבות תאונת עבודה, אנחנו פועלים מתוך תחושת האחריות והידיעה שאופי השירות שלנו ישפיע בצורה ישירה על איכות החיים שלך בעתיד.

עורך דין נזיקין

תוצאות מעולות לתובעים בתביעות נזיקין

כחלק מחזון המשרד, משרדנו מייצג תובעים בלבד בתביעות נזיקין ומקפיד על היכרות עם כל התקנות והחוקים אשר יעזרו לך לנצל את מלוא הזכויות שלך – ולקבל את הפיצוי הגבוה ביותר. ניסיון רב בניהול משא ומתן אל מול חברות הביטוח מאפשר לנו לוודא כי לא רק קיבלת את הפיצויים המקסימליים – אלא שהם מגיעים אלייך במהירות האפשרית.

תחומי ההתמחות שלנו בדיני נזיקין כוללים:

ליווי בדיני מקרקעין

בין אם מדובר על רכישת דירה מקבלן, רכישת דירה יד שנייה, כתיבת חוזי שכירות או מכירה מלאים או מעבר של עורך דין בעל ניסיון על פרטיהן של עסקאות משמעותיות בחייך, המומחים המשפטיים מטעם אלעד רייך משרד עו"ד ושות' כאן ללוות אותך באופן אישי בכל צעד – ולוודא שאף צעד שברצונך לעשות היום לא יהפוך לחרטה של מחר.

תחומי ההתמחות שלנו בדיני מקרקעין כוללים:

המטרה: מימוש זכויותיהם של הלקוחות

עורך דין נזיקין אלעד רייך הינו חבר בוועדת נזיקין של לשכה עורכי הדין (מחוז מרכז) וליטגטור בעל ניסיון משמעותי ומוצלח בייצוג של מאות תובעים בעולם הביטוח והנזיקין – ומשרדנו מציב דגש על הצגת התמונה המלאה בפניך. בהתאם לכך, השירות מטעם אלעד רייך משרד עו"ד ושות' סובב סביבך כבר מהרגע הראשון. החל בשיחת הטלפון הראשונית נוכל להבין מה הם הצרכים שלך ולתרגם אותם בהמשך הדרך לאסטרטגיית פעולה משפטית. לאורך כל התהליך וגם לאחריו אנחנו נהיה זמינים עבורך לשאלות, בירורים ומציאת פתרונות אפקטיביים לכל האספקטים בתיק. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על המקרה שלך ולקבל את השירות המשפטי שיעזור לך להחזיר את חייך לשגרה – במהרה!

אלעד רייך, אתם בידיים טובות