אודות

משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

עורך דין נזיקין

משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

משרד בוטיק עתיר ניסיון, ידע ומוניטין, העומד איתן לצדך ודואג למימוש זכויותיך

אלעד רייך משרד עו"ד ושות' הוקם מתוך תחושת שליחות לספק מענה וליווי עבור מגוון רחב של אנשים אשר אינם מודעים לזכויות שלהם, או לדרך הנכונה לממש אותן. בין אם מדובר בחוזי שכירות או מכירה של נכסים אשר מסבכים אנשים תמימים למשך שנים, ובין אם מדובר בתביעות נזיקין נגד חברות הביטוח בעקבות תאונת עבודה, אנחנו פועלים מתוך תחושת האחריות והידיעה שאופי השירות שלנו ישפיע בצורה ישירה על איכות החיים שלך בעתיד.

תוצאות מעולות לתובעים בתביעות נזיקין

כחלק מחזון המשרד, משרדנו מייצג תובעים בלבד בתביעות נזיקין ומקפיד על היכרות עם כל התקנות והחוקים אשר יעזרו לך לנצל את מלוא הזכויות שלך – ולקבל את הפיצוי הגבוה ביותר. 

ניסיון רב בניהול משא ומתן אל מול חברות הביטוח מאפשר לנו לוודא כי לא רק קיבלת את הפיצויים המקסימליים – אלא שהם מגיעים אלייך במהירות האפשרית.

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ דיסקרטי מקצועי

תחומי ההתמחות שלנו בדיני נזיקין כוללים:

תחומי ההתמחות שלנו בדיני נזיקין כוללים:

נזקי צנרת והצפת דירת מגורים – משרדינו נותן שירות משפטי בכל הקשור בתביעות ביטוח ונזנקין למול חברת הביטוח השונות בכל הקשור לנזקי מים והצפה בהם חברת הביטוח דוחות כיסוי ביטוחי או משלמות סכום חלקי בלבד. במקרה של דחיית תביעה או תשלום חלקי מצד חברות הביטוח מומלץ, להתייעץ עם משרדנו, על מנת שנבחן את מקרה הביטוח ובמקרה הצורך אף, תוגש תביעת ביטוח כנגד חברת הביטוח.

תאונות דרכים: עורך דין אלעד רייך, מייצג את לקוחות המשרד, בכל הקשור לנפגעי גוף כתוצאה מתאונת דרכים לפי חוק הפלת"ד. משרדנו, מלווה את לוקחות המשרד, מתחילת ההליך ועד לקבלת פסק דין. לקוחות המשרד נהנים מייצוג מלא ומקיף למול חברות הביטוח תוך חתירה לפיצוי הגבוה ביותר עבור לקוחות המשרד.

תאונת עבודה: משרדנו, מלווה את לקוחות המשרד במקרה של תאונת עבודה, מול חברות הביטוח לרבות ייצוג בוועדות הביטוח לאומי ענף נפגעי עבודה. משרדנו, דוגל במקסום הפיצוי עבור לקוחות המשרד במטרה להחזיר את מסלול חייו של הנפג/ת למצב בו היה ערב מקרה תאונת העבודה.

תביעות נזקי גוף: בכל מקרה של נזק גוף משרדנו, מייצג את לקוחות המשרד, מול המזיק וחברת הביטוח שלו. נזקי גוף, יכולים להיגרם מסיבות רבות ומגוונות אם מדובר בנזק גוף כתוצאה מתאונה או שמדובר בתאונת עבודה או בשל מפגע ברחוב. כמובן, שיש עוד מקרים רבים בהם יכולים להיגרם נזקי גוף. במקרה של נזק גוף, עו"ד אלעד רייך, ייצג אתכם לקוחות המשרד למול חברות הביטוח ובמידת הצורך תוגש תביעת נזיקין כנגד הגורם האחראי ו/או הגורמים לרבות חברות הביטוח.

נזקי רכוש לרכב נזקי פח כתוצאה מתאונת דרכים: תביעות נזקי רכוש לרכב או תביעות פח, משרדנו, מלווה תובעים וגם נתבעים בעל הקשור לתביעות נזקי רכוש לרכב. חשוב לדעת כי לא בכל מקרה של תאונת דרכים המלווה בנזקי פח לרכב מומלץ, להפעיל את פוליסת הביטוח שלכם. במקרה שצד ג' אחראי לתאונה, הפעלת פוליסה לרוב ובהתאם לתנאיה מלווה בהשתתפות עצמית ופגיעה בהעדר תביעות. בכל מקרה, של תביעת נזק רכוש לרכב, מומלץ להתייעץ עם משרדנו, לקבלת ייעוץ משפטי וזאת, בטרם תפעילו את הפוליסה שלכם, במקרה של תאונת דרכים המלווה בנזקי רכוש לרכב.

וועדות ביטוח לאומי כתוצאה מתאונת עבודה: משרדנו מייצג נפגעי עבודה בכל הקשור לביטוח לאומי ענף נפגעי עבודה.

דחיית תביעה מצד חברות הביטוח או תשלום חלקי בלבד מצד חברות הביטוח: משרדנו מייצג לקוחות במקרה בו נדחתה תביעת לפיצוי מצד חברות הביטוח או במקרה בו שולם סכום חלקי בלבד מצד חברות הביטוח. במקרים מסוג אלו מומלץ, להגיע למשרדנו להתייעצות משרדנו, יבחן את המקרה בהתאם לפסיקה, לחוק וסוג מקרה הביטוח. במידת הצורך ובהתאם למקרה הביטוח, נגיש עבורכם לקוחות המשרד, תביעת ביטוח כנגד חברת הביטוח אשר שילמה סכום חלקי או דחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח.

המטרה: מימוש זכויותיהם של הלקוחות

עורך דין נזיקין אלעד רייך הינו חבר בוועדת נזיקין של לשכה עורכי הדין (מחוז מרכז) וליטגטור בעל ניסיון משמעותי ומוצלח בייצוג של מאות תובעים בעולם הביטוח והנזיקין – ומשרדנו מציב דגש על הצגת התמונה המלאה בפניך. בהתאם לכך, השירות מטעם אלעד רייך משרד עו"ד ושות' סובב סביבך כבר מהרגע הראשון. החל בשיחת הטלפון הראשונית נוכל להבין מה הם הצרכים שלך ולתרגם אותם בהמשך הדרך לאסטרטגיית פעולה משפטית. לאורך כל התהליך וגם לאחריו אנחנו נהיה זמינים עבורך לשאלות, בירורים ומציאת פתרונות אפקטיביים לכל האספקטים בתיק. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על המקרה שלך ולקבל את השירות המשפטי שיעזור לך להחזיר את חייך לשגרה – במהרה!

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: