תביעת נכות מתאונה

תביעת נכות מתאונה - מה אומר הביטוח ומה צריך לדעת?

משרד עו"ד אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג מבוטחים למול חברות הביטוח בכל הקשור לתביעות נכות מתאונה לסוגיהן.

ביטוח נכות מתאונה הוא כיסוי ביטוחי המזכה את הנפגע/ הניזוק בפיצוי כספי ובתגמולי ביטוח בהתאם לאחוזי הנכות שנקבעו לו. ביטוח זה מזכה את המבוטח במקרה של תאונה הגורמת לנכות. בכל אותם מקרים בהם הנפגע היה מעורב בתאונת עבודה, תאונת דרכים, תאונות אישיות או בכל תאונה אחרת ונגרמה לו נכות צמיתה או זמנית ניתן לפנות למשרדי המתמחה בסוג מסויים זה של תביעות.

תביעת נכות מתאונה

הגדרה בפוליסה לנכות מתאונה

בכל פוליסה יש הגדרה שונה למושג נכות- על הנפגע להוכיח כי בשל התאונה נגרמה לו נכות כהגדרתה בפוליסה.

מי קובע את שיעור הנכות הרפואית?

לחברת הביטוח יש מומחים רפואיים מטעמה והיא רשאית להסתמך בכל הקשור לתביעת נכות מתאונה על חוות דעתם המקצועית. במרבית המקרים הנכות תקבע על ידי רופא מומחה מטעם חברת הביטוח. יש מקרים שחברת הביטוח מסתמכת על קביעת המוסד לביטוח לאומי בכל הקשור לנכות מתאונה.

האם נפגע רשאי להביא חוות דעת מטעמו?

התשובה לכך היא חיובית. נפגע בתאונה רשאי להציג חוות דעת מטעמו התומכת בשיעור נכותו. חברת הביטוח עובדת עם מומחים קבועים מטעמה ולכן, חו"ד מטעם הנפגע הינה רצויה ויכולה לסתור את גובה הנכות אותה העריכה חברת הביטוח בעזרת מומחים רפואיים מטעמה.

תביעת נכות מתאונה מול חברת הביטוח

במידה וחברת הביטוח דחתה את תביעתכם לפיצוי, משרדי יתמודד עם הדחיה ויפעל למיצוי זכויותיכם. דחית תביעה מצד חברת הביטוח או תשלום פיצוי חלקי בלבד אינה סוף פסוק וניתן להתמודד עם חברת הביטוח באמצעים משפטיים. החוק והפסיקה הענפה בתחום הביטוח מגבילים את חברת הביטוח במובנים רבים מאחר וחברת הביטוח היא זאת שמנסחת את חוזה הביטוח.

ניסיון משרדנו בתביעות ביטוח למול חברות הביטוח על ידי עורך דין המתמחה בתביעות נכות מתאונה

 

ערכי דין במשרדנו, בעלי ניסיון רב בטיפול בתביעות ביטוח לסוגיהן. משרדנו, בקשר עם מומחים רלוונטיים לצורך כתיבת חו"ד לרבות, בניית אסטרטגיה מתאימה לכל תיק בהתאם לאופי מקרה הביטוח וכל זאת, בכדי שהלקוחות שלנו יקבלו את תגמולי הביטוח במהירות האפשרית תוך מתן פיצוי מקסימלי בנסיבות העניין.

תביעות נכות מתאונה מהביטוח – הצד המשפטי

עולם דיני הביטוח מבוסס בעיקר על חוקים ופסיקת בתי המשפט למשל, חוק חוזה ביטוח, הוראות המפקח על הביטוח, ופסיקה ענפה של ערכאות המשפט השונות. במגוון מקרים חברות הביטוח מתנערות מהכיסוי הביטוחים תוך מחשבה שהמבוטח לא יעמוד על זכויותיו. בכל מקרה בו חברת הביטוח אינה משלמת את תביעת הביטוח או משלמת חלקית בלבד ניתן לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ מקצועי מעו"ד נזיקין בעל ניסיון ולהגיש תביעת ביטוח.

ניסיון משרדנו בתביעות ביטוח

ערכי דין במשרדנו, בעלי ניסיון רב בטיפול בתביעות ביטוח נכות מתאונה. משרדנו עומד בקשר עם מומחים רפואיים איתם ניתן להתייעץ בעל הנוגע לבעיה רפואית כתוצאה מתאונה. בעזרת מומחה רפואי ניתן להגיש חוות דעת נגדית היכולה לשפר משמעותית את הסיכוי לקבלת פיצוי.

תוכן עניינים
עו"ד אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עורך דין אלעד רייך ושות' , עוסק בתביעות נזיקין ביטוח ותאונות דרכים, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד.אם ברצונך למקסם את פיצוי נזיקין המגיעים לך, עו"ד מטעם המשרד ישמח לעמוד לרשותך! נציגינו ממתינים לפנייתך כעת.
טלפון: 03-5180099

אודות

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: