עורך דין נזקי צנרת הצפה ומים

תחומי התמחות משרד עוד אלעד רייך ושות' -נזקי מים והצפות

נכתב על ידי עורך דין אלעד רייך

עו"ד נזיקין אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג מבוטחים למול חברות הביטוח בכל הקשור לתביעות נזקי צנרת ומים.

ניסיון ניסיון ועוד הפעם ניסיון משפטי, בתביעות ביטוח נזקי צנרת מול חברות הביטוח, מה המשמעות ?

אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בהצלחת תביעת ביטוח נזקי צנרת מול חברת הביטוח הוא ניסיונו של עורך הדין, בתביעות ביטוח מסוג נזקי צנרת. לניסיון עורך הדין יש משמעות רבה מאוד!  הגשתי תביעות רבות בעולם נזקי המים לדירות ועסקים ועל מנת להצליח בתביעות אלו נדרש המון ידע בביטוח וכן, ידע ספציפי בעולמות הפוליסות  הספציפיות לנזקי מים. לא פעם תביעות ביטוח מסוג נזקי מים נדחות על ידי חברות הביטוח או משולמות חלקית. בנסיבות אלו, נדרש עורך דין נזקי מים, בעל ניסיון המבין את משמעות דחיית התביעה ובמקרה של תשלום חלקי, יידע להפעיל בעלי מקצוע מטעם המבוטח להערכת גובה הנזקים. פעמים רבות פנו למשרדי לקוחות שסברו כי התיק שלהם מסובך ומרוכב, ויהיה קושי רב לקבל תגמולי ביטוח מחברת הביטוח. בעזרת ניסיוני, הרב בתביעות ביטוח ונזקי מים הצלחנו, לקבל תשלום מחברת הביטוח לאחר הגשת תביעת ביטוח נזקי מים. לדעתי,  חשוב מאוד מיד לאחר קרות מקרה ביטוח במיוחד בנזקי מים כבדים לדירה או לעסק לפנות לעורך דין נזקי צנרת, בעל ניסיון מוכח! אשר יכול להציג בפניכם הלקוחות את הצלחותיו הקודמות בתחום תביעות ביטוח נזיק מים וצנרת. הצגת הניסיון של עורך הדין, במקרים מהעבר והוכחת ניסיונו והרזומה בתביעות מסוג נזקי מים תוכיח לכם את רצינותו של עורך הדין בתחום. חשוב לבדוק כמה שנים עוסק עורך הדין בתביעות נזקי מים ובמידת הצורך, לבקש מעורך הדין טלפונים של לקוחות קודמים אשר טופלו על ידי עורך הדין במקרים דומים. אני חושב שקבלת המלצות על עורך הדין, מלקוחות שעברו נזקי מים לדירה או לעסק וטופלו על ידי עורך הדין, הינו דבר חשוב מאוד המעיד על רצינות עורך הדין. ללקוח/ה יש זכות בחירה לבחור  עורך דין. המלצתי, היא לבחון את ניסיון העבר של לקוחות המשרד ולקבל החלטות לאחר בחינה מדוקדקת, לטובות הצלחת התיק!

במקרה דחיית תביעה מצד חברת הביטוח יש לפנות למשרדנו, לקבלת ייעוץ משפטי. משרדנו יפעל, למול חברת הביטוח וילווה את אירוע נזק הצנרת מתחילתו ובמקרה הצורך תוגש תביעת נזקי צנרת כנגד חברת הביטוח משרדנו, יפעיל שמאי פרטי/ מהנדס במקרה הצורך וזאת על מנת, לשלול פיצוי בחסר מחברת הביטוח. במקרה בו חברת הביטוח מעוניינת לשלם פיצוי חלקי בלבד, יש לפנות למשרדנו, לקבל ייעוץ משפטי לפני שחותמים של שטר סילוק. במקרה של דחיית תביעה מצד חברת הביטוח ואין זה משנה מהי סיבת הדחייה, פנו למשרדנו לקבלת ייעוץ משפטי, אנו נבחן את סיבת הדחייה בכלים משפטיים. ונלווה, את הלקוח/ה, עד לקבל הפיצוי כמובן, שבהתאם לנסיבות מקרה הביטוח. 

חברת הביטוח אינה משלמת עבור נזק צנרת - הגישו תביעת ביטוח למימוש זכויותיכם.

במידה וחברת הביטוח דחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח נזקי צנרת לדירה או לעסק, משרדי יפעל למיצוי זכויותיכם. הניסיון שלנו בהתמודדות למול חברות הביטוח מאפשר לכם המבוטחים למצות את מלאו זכויותיכם. הליך התביעה למול חברת הביטוח יכול להיות מהיר וממוקד כאשר מגיעים מוכנים כבר בשלב הראשון עם חוות דעת מומחים/ קבלות/ חשבוניות להוכחות הנזק.

קיבלתם מכתב דחייה נזקי מים – חברת הביטוח אינה משלמת.

חברת הביטוח אינה משלמת פיצוי ודחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח. משרד עו"ד אלעד רייך, ושות' יפעל לממש את זכויותיכם תוך מתן דגש על פתרונות וכלים משפטיים עדכניים בהתאם לפסיקה ולדין. אם קיבלתם מכתב דחיה התייעצו עם משרדנו בהקדם. דחית התביעה אינה מסיימת את ההליך וניתן לעשות המון על מנת לקבל את הפיצוי המגיע מחברת הביטוח. במקרים רבים נפעיל שמאי ניטרלי אשר יפעל מטעמכם בלבד ויפעל להצגת דוח שמאי אשר ישקף את נזקי הדירה או העסק באופן פרטי אשר אינו תלוי בחו"ד של שמאי הביטוח. רבים הם המקים כי יתנהל מו"מ על בסיס חו"ד הפרטית בניסיון להגיע להבנות עם חברת הביטוח בכל הקשור לגובה הפיצוי המשולם למבוטח. עורך דין נזקי צנרת ממשרדנו, יפעל יחד עם הלקוח להוכחת תביעתו כבר משלב התגלות נזק המים ועד לשלב בו הפיצוי יתקבל מחברת הביטוח.

חשוב לעשות לאחר נזק צנרת לדירה או לעסק

במקרה של נזק מים לדירה או לעסק, חשוב לתעד את הנזקים ולצלם את מוקדי הנזק לדירה או לעסק, יש לתעד שיחות עם חברת הביטוח ולרשום באילו שעות וזמנים בוצעו השיחות. יש לשמור כל מסמך רלוונטי או התכתבות בנכם לבין חברת הביטוח, ולרשום כל פרטי מזהה של איש מקצוע מטעם חברת הביטוח שביקר בדירתכם לרבות שמו המלא. במקרה של תביעה כנגד חברת הביטוח ראיות אלו ישמשו להוכחת התביעה ומכאן חשיבותם של פרטים אלו במקרה של תביעה כנכד חברת הביטוח בכל הקשור לנזקי צנרת או הצפה לדירת מגורים או עסק.

ניסיון משרדנו בתביעות נזקי מים למול חברות הביטוח.

תביעת נזקי מים, צנרת והצפה

ביתכם הוצף וגרם לנזקי מים? הצנרת התפוצצה? תבעתם את חברת הביטוח והתביעה נדחתה? שולמו לכם תגמולי ביטוח בחסר? במקרים רבים של נזקי מים רכוש רב נפגע קשה אם מדובר בנזק למבנה או שמדובר בנזק רב לרכוש. במקרים אלו ביתכם קרוב לוודאי יידרש לשיקום ארוך. במקרה של נזק צנרת לדירת מגורים, המלצתי היא להתייעץ עם עורך דין נזקי צנרת הבקיא בדיני ביטוח ובעל ידע ספציפי בכל הקשור לנזקי מים לדירת מגורים.

 

חשוב מאוד לבדוק כי לעו"ד קיים ניסיון בהופעות בבתי משפט וכן, למול מגשרים, ניסיון זה קרוב לוודאי ישפר את סיכויי הצלחת תביעת נזקי הצנרת בדירתכם ויחזיר את מצבכם ככל האפשר למצב בו הייתם ערב מקרה ההצפה.

 

מאת: עורך דין נזקי מים אלעד רייך​

נדרש הליך משפטי ! נזק צנרת יכול להתרחש כתוצאה מאירוע גשם חריג מפיצוץ צינור בדירת השכנים או מצינור לקוי שהתפוצץ בדירת הניזוק נזק מים לדירת מגורים יכול להתבטא בהצפת הדירה, רטיבות בקירות הדירה ו/או העסק חול רטוב מתחת לריצוף, עובש, עליה קפילרית של מים לקירות הדירה. 

במידה וחברות הביטוח אינם משלמות פיצוי מלא, חברות הביטוח אינן מעוניינות להחליף ריצוף פגום, חברת הביטוח משאירה מצעי חול רטוב למרות שיש חוות דעת כי מצעי החול רטובים מעל התקן, המטבח ניזוק וספוג במים, ריחות עובש חזקים, חברת הביטוח דואגת לתיקון חלקי בלבד, מעכבת את תיקון נזקי המים, בכל המקרים האלו ועוד, ניתן לפנות למשרדנו, המתמחה בנזקי הצפה או נזקי מים ולמקסם את הפיצוי. עורך דין נזקי צנרת ממשרדנו, יפעל למול חברת הביטוח תוך הפניה לשמאי ניטרלי על מנת שזה יערוך חו"ד מטעמכם בכל הקשור לנזקי המים הקשים.

נזק צנרת יכול להתרחש כתוצאה מאירוע גשם חריג מפיצוץ צינור בדירת השכנים או מצינור לקוי שהתפוצץ בדירת הניזוק. נזק מים לדירת מגורים יכול להתבטא בהצפת הדירה, רטיבות בקירות הדירה ו/או העסק, חול רטוב מתחת לריצוף, עובש וכן עליה קפילרית של מים לקירות הדירה. 

נזקי צנרת

משרד עורכי דין, אלעד רייך ושות' בעל ניסיון עשיר בתביעות למול חברת הביטוח בכל הקשור לנזקי מים גדולים ומשמעותיים. משרדנו מייצג לקוחות למול חברת הביטוח כאשר זו מעוניינת לשלם פיצוי חלקי בלבד, או במקרה של דחיית תביעה מצד חברת הביטוח המבטחת את הנכס. אנו נפעל להשגת פיצוי מקסימלי בהתאם לנסיבות המקרה. למשרדנו ידע רב, החוק ובפסיקה לרבות ניסיון עשיר בתביעות נזקי מים או הצפה לדירות או עסקים. במקרה של נזק מים, מומלץ לקבוע במשרדנו פגישת ייעוץ, עכל מנת לבחון את האפשרויות להגשת תביעה כנגד גורם הנזק או כנגד חברת הביטוח. עורך דין נזקי מים והצפה ממשרדנו, ילווה את הלקוח עד לקבלת הפיצוי מחברת הביטוח.

חברת הביטוח פיצוי לאחר נזק צנרת לדירת מגורים

במידה וחברות הביטוח לא משלמות פיצוי מלא, חברות הביטוח אינן מעוניינות להחליף ריצוף פגום, חברת הביטוח משאירה מצעי חול רטוב למרות שיש חוות דעת כי מצעי החול רטובים מעל התקן, המטבח ניזוק וספוג במים, ריחות עובש חזקים, חברת הביטוח דואגת לתיקון חלקי בלבד, מעכבת את תיקון נזקי המים, בכל המקרים האלו ועוד, ניתן לפנות למשרדנו, המתמחה בנזקי הצפה או נזקי מים ולמקסם את הפיצוי. עורך דין נזקי צנרת ממשרדנו, יפעל למול חברת הביטוח תוך הפניה לשמאי ניטרלי על מנת שזה יערוך חו"ד מטעמכם בכל הקשור לנזקי המים הקשים.

תחומי התמחות משרד עוד אלעד רייך ושות' – עורך דין נזקי צנרת, מים והצפות

משרד עו"ד נזיקין אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג מבוטחים למול חברות הביטוח בכל הקשור לתביעות נזקי צנרת ומים.

במקרה של דחיית תביעה מצד חברת הביטוח יש לפנות למשרדנו, לקבלת ייעוץ משפטי. משרדנו יפעל, למול חברת הביטוח וילווה את אירוע נזק הצנרת מתחילתו, ועד לקבלת הפיצוי. משרדנו, יפעיל שמאי פרטי במקרה הצורך על מנת, לשלול פיצוי בחסר מחברת הביטוח. במקרה בו חברת הביטוח מעוניינת לשלם פיצוי חלקי בלבד, יש לפנות למשרדנו, לקבל ייעוץ משפטי לפני שחותמים של שטר סילוק. במקרה של דחיית תביעה מצד חברת הביטוח ואין זה משנה מהי סיבת הדחייה, פנו למשרדנו לקבלת ייעוץ, אנו נבחן את סיבת הדחייה בכלים משפטיים. ונלווה את הלקוח עד לקבל הפיצוי כמובן, שבהתאם לנסיבות מקרה הביטוח.

חברת הביטוח אינה משלמת עבור נזק צנרת – הגישו תביעת ביטוח למימוש זכויותיכם.

במידה וחברת הביטוח דחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח נזקי צנרת לדירה או לעסק, משרדנו יפעל למיצוי זכויותיכם. הניסיון שלנו בהתמודדות למול חברות הביטוח מאפשר לכם המבוטחים למצות את מלוא זכויותיכם. הליך התביעה למול חברת הביטוח יכול להיות מהיר וממוקד כאשר מגיעים מוכנים כבר בשלב הראשון עם חוות דעת מומחים/ קבלות/ חשבוניות להוכחות הנזק.

קיבלתם מכתב דחייה נזקי מים – חברת הביטוח אינה משלמת.

חברת הביטוח אינה משלמת פיצוי ודחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח. משרד עו"ד אלעד רייך, ושות' יפעל לממש את זכויותיכם תוך מתן דגש על פתרונות וכלים משפטיים עדכניים בהתאם לפסיקה ולדין.

במידה וחברת הביטוח שלחה לכם מכתב דחיה, התייעצו עם משרדנו בהקדם. דחיית התביעה אינה מסיימת את ההליך וניתן לעשות המון על מנת לקבל את הפיצוי המגיע מחברת הביטוח. במקרים רבים נפעיל שמאי ניטרלי אשר יפעל מטעמכם בלבד ויפעל להצגת דוח שמאי אשר ישקף את נזקי הדירה או העסק באופן שאינו תלוי בחו"ד של שמאי הביטוח. רבים הם המקרים כי יתנהל מו"מ על בסיס חו"ד הפרטית בניסיון להגיע להבנות עם חברת הביטוח בכל הקשור לגובה הפיצוי המשולם למבוטח. עורך דין נזקי צנרת אלעד רייך, יפעל יחד עם הלקוח להוכחת תביעתו, כבר משלב התגלות נזק המים ועד לשלב בו הפיצוי יתקבל מחברת הביטוח.

חשוב לתעד נזק צנרת לדירה או לעסק

במקרה של נזק מים לדירה או לעסק, חשוב לתעד את הנזקים ולצלם את מוקדי הנזק לדירה או לעסק, יש לתעד שיחות עם חברת הביטוח ולרשום באילו שעות וזמנים בוצעו השיחות. יש לשמור כל מסמך רלוונטי או התכתבות ביניכם לבין חברת הביטוח, ולרשום כל פרטי מזהה של איש מקצוע מטעם חברת הביטוח שביקר בדירתכם לרבות שמו המלא. במקרה של תביעה כנגד חברת הביטוח ראיות אלו ישמשו להוכחת התביעה ומכאן חשיבותם של פרטים אלו במקרה של תביעה כנכד חברת הביטוח בכל הקשור לנזקי צנרת או הצפה לדירת מגורים או עסק.

חברת הביטוח דחתה את תביעתכם לפיצוי לאחר נזק צנרת לדירת מגורים, מה עושים?

סיבות לדחיית כיסוי ביטוחי מטעם חברת הביטוח או תשלום חלקי מצדה  מה עושים?
מדובר בנזק איטום פניה לייעוץ משפטי
אין מדובר בנזק צנרת פניה לייעוץ משפטי
אין מדובר במקרה ביטוח לפי הפוליסה פניה לייעוץ משפטי
תשלום חלקי מצד חברות הביטוח פניה לייעוץ משפטי

נזק צנרת לדירת מגורים – טיפול ראשוני

נכסים, דירות מגורים ובתי עסק חשופים לנזקי רטיבות המהווים גורם משמעותי לפגיעות חמורות במבנה וברכוש הקיים בתוכו. היווצרות נזקי צנרת כרוכה בסימנים בולטים שונים כאשר זיהוי מקדים ימנע נזקים רחבי היקף ויאפשר טיפול ממוקד בשלב התחלתי למזעור נזק צנרת בדירת מגורים. בשלב הראשון, עם האבחנה כי משהו אינו תקין במערכת הצנרת חשוב לאתר את מקור הנזילה וככל שנדרש תיקון על ידי אנשי מקצוע, יש להזמין שירות מקצועי של בעלי המקצוע המתאימים בהקדם האפשרי.

להלן סימנים מקדימים לאיתור סימנים לנזק בצנרת:

  1. חשבון מים מנופח
  2. התקלפות צבע/טיח מהקירות
  3. שינוי מרקם הקירות
  4. ריח של עובש
  5. כתמי רטיבות
  6. היקוות שלוליות במקומות שונים בדירה

נזק צנרת לדירת מגורים – בעלי מקצוע דרושים

לקראת תביעת נזקי רכוש לדירת מגורים יש לבדוק מי הם אנשי מקצוע שהיו קשורים בביצוע עבודות תיקון של נזקי הצנרת כך לדוגמה:

  • מאתר נזילות – לצורך איתור מקור הנזילה בצנרת. במקרים רבים בעל מקצוע זה ייעזר בציוד מקצועי יקר לצורך איתור של נזילה בעומק מערכת המים/הדלוחין בדירה.
  • אינסטלטור – לצורך תיקון נזילות בצנרת
  • שמאי רכוש – לצורך אבחון גובה הנזקים לדירת המגורים הו לרכוש והן למבנה.
  • מהנדס – לצורך אבחון גובה הנזק במקרים מסוימים בנוסף לשמאי רכוש.

עורך דין נזקי צנרת לדירת מגורים – תביעת חברת ביטוח

ברכישה של פוליסת ביטוח עבור דירה או עסק חשוב מאוד לבדוק כי קיים סעיף העוסק בכיסוי נזקי צנרת כולל נזקים הנובעים כתוצאה מרטיבות בדירת השכנים/בעסק השכן. הגשתם תביעת נזקי צנרת לחברת הביטוח? כעת תשלח החברה מטעמה שמאי להערכת היקף ורמת הנזק שנגרם לכם כתוצאה מהתקלה בצנרת. מובן שאין כל איסור לשלוח גם שמאי מטעם התובעים במטרה לקבל חוות דעת אובייקטיבית נוספת על חוות דעתו של שמאי חברת הביטוח העשוי להיות נגוע ולשרת את האינטרסים של החברה ששלחה אותו.

חשוב להבין כי גם אם התביעה נדחתה מצד חברת הביטוח אין זו השורה התחתונה. יש לבדוק היטב בעזרת ייעוץ משפטי מהי סיבת הדחייה לתביעה ולקבל ליווי מקצועי וייצוג מול חברת הביטוח עד לקבלת הפיצוי מכוח החזקת הפוליסה בעלת הכיסוי המפורש.

מדוע חשוב לשכור עורך דין נזקי צנרת?

נוסף על יכולותיו של עורך דין נזיקין כללי, עו"ד נזקי מים בעל ידע בהיבטים המשפטיים של נושאים הקשורים לאינסטלציה. ההיכרות המעמיקה וההבנה הרחבה בסעיפי החוק הקשורים בנזקי צנרת מאפשרת לעו"ד נזקי צנרת ללוות את הלקוח לאורך התהליך, לקבוע בכל שלב על מי חלה האחריות בנוגע לנזקים שנגרמו ולהביא להשגת פיצויים בהתאם לתנאי הפוליסה עליהם חתמה חברת הביטוח.

גישור מול חברת הביטוח במקרה של נזק צנרת לדירת מגורים האם פתרון מומלץ?

מניסיון רב, מתיקים רבים, של עורך דין אלעד רייך, פתרון הגישור מול חברת הביטוח הינו פתרון טוב במקרה של נזק מים לדירת מגרים, לגישור יש יתרונות מובהקים בסיום מהיר של תיק נזקי רכוש לדירת מגורים כתוצאה מנזק מים. הליך גישור הינו  הליך יעיל כאשר הצדדים למחלוקת יושבים מול מגשר ניטרלי שבסיום ההליך יתקבל פתרון בהסכמה עבור שני הצדדים למחלוקת. בהליך הגישור אין חובת הסכמה של אחד הצדדים אולם, המגשר מקשיב לצדדים ומציע פתרונות אשר יכולים לפשר בין הצדדים למחלוקת ולהביא לפתרון מהיר ואיכותי.

פיצוי כספי (תגמולי ביטוח) לאחר נזק צנרת

המלצתי היא לוודא כי קיימת לדירתכם פוליסת ביטוח למקרה של נזק מים לדירת מגורים לרבות ביטוח צד ג' למקרה בו מים מדירתכם יחדרו לדירת השכן ויגרמו נזק. כמובן שניתן לחלק את הביטוח למקרה של נזק למבנה ונזק לתכולה, חשוב לוודא כי קיימת פוליסה עבור רכיבים אלו. המבוטח יכול לרכוש ביטוח למבנה בחברת ביטוח אחת ואת ביטוח התכולה בחברת ביטוח אחרת. לפני הגשת התביעה בקשר עם נזקי מבנה או תכולה או שניהם יחדיו, עו"ד נזקי מים אלעד רייך, יבדוק את הכיסוי הקיים בפוליסה שנרכשה על ידיכם ובהתאם יעריך את סיכוי התביעה. לכן בתחילה חשוב לרכוש פוליסות ביטוח מתאימות למקרה של נזק מים לרכוש ותכולה.

ביטוח מבנה למשכנתא- פיצוי כספי

בעת נטילת משכנתא מהבנק הדירה למעשה משמשת את הבנק המלווה כערבון להחזרת המשכנתא אותה העניק ללקוח לצורך רכישת הדירה. הבנק מעוניין לשמור את הנכס במצבו הטוב ביותר על מנת להיפרע ממנו במקרה הצורך. הבנק יבקש מהלווה ביטוח מבנה עבור הנכס לו ניתנה המשכנתא. כמובן, שגם במקרה זה חשוב לוודא כי קיים כיסוי לנזקי מים בפוליסת ביטוח המבנה הנדרשת במשכנתא.

ניסיון משרדנו בתביעות נזקי מים למול חברות הביטוח

משרד עורכי דין, אלעד רייך ושות' בעל ניסיון עשיר בתביעות למול חברת הביטוח בכל הקשור לנזקי מים גדולים ומשמעותיים. משרדנו מייצג לקוחות למול חברת הביטוח כאשר זו מעוניינת לשלם פיצוי חלקי בלבד, או במקרה של דחיית תביעה מצד חברת הביטוח המבטחת את הנכס. אנו נפעל להשגת פיצוי מקסימלי בהתאם לנסיבות המקרה. למשרדנו ידע רב, החוק ובפסיקה לרבות ניסיון עשיר בתביעות נזקי מים או הצפה לדירות או עסקים. במקרה של נזק מים, מומלץ לקבוע במשרדנו פגישת ייעוץ, עכל מנת לבחון את האפשרויות להגשת תביעה כנגד גורם הנזק או כנגד חברת הביטוח. עורך דין נזקי מים והצפה ממשרדנו, ילווה את הלקוח עד לקבלת הפיצוי מחברת הביטוח.

נזקי מים והצפה
עורך דין נזקי רטיבות
תביעה בגין נזקי רטיבות
ביטוח נזקי מים

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: