משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

עורך דין תאונה

עו"ד תאונת דרכים

עו"ד תאונת אופנוע

נכות כתוצאה מתאונה

עו"ד תאונת עבודה

עו"ד נזיקין – עורך דין לענייני נזיקין

עורך דין תאונה אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג תביעות נזיקין למול אנשים ו/גופים שנהגו ברשלנות או הפרו חובה חוקית וגרמו לנזק. תביעת נזיקין במקרה של תאונה יכולה להיות מוגשת בגין נזקי גוף, תאונת דרכים, תאונת עבודה, מחלת מקצוע, תאונה בשטח ציבורי, ובכל מקרה בו מתקיימת רשלנות מצד גורם הנזק ניתן להגיש תביעה לפיצויים. 

משרד עו"ד תאונה אלעד רייך ושות' יתמודד למול המזיק על מנת לממש את עיקרון השבת המצב לקדמותו. 

משרדנו יטפל עבורכם הלקוחות בכל הנדרש להגשת תביעת נזיקין כנגד המזיק ולקבלת פיצויים מקסימליים בזמן הקצר ביותר שניתן. משרדנו צבר ידע והתמחות רבת שנים בתביעות נזיקין בכל מקרה של תאונה כנגד גורמים רשלניים. המשרד מתמחה בליווי משפטי תוך מתן דגש על השגת פיצוי מקסימלי ללקוחות המשרד.  

תביעות נזיקין? רק עם המומחים!

עורך דין תאונות לכלי רכב

בכל שנה מוגשות עשרות אלפי תביעות בנושא נזקי רכוש לכלי רכב כתוצאה מתאונת דרכים. במסגרת תביעת ביטוח רכב כתוצאה מתאונת דרכים, ניתן לתבוע את הנהג הפוגע ואת חברת הביטוח שלו. להוכחת הנזק וירידת הערך לרכב הנפגע נדרש דוח שמאי רכב ערוך כדין.

עורך דין תאונת דרכים

מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי.

עורך דין תאונת עבודה

תאונת דרכים במסגרת העבודה הינה תאונת עבודה. במידה והתרחשה תאונת דרכים במהלך העבודה, בדרך לעבודה או בחזרה מהעבודה מדובר בתאונת עבודה וניתן להגיש תביעת תאונות עבודה. במקרים אלו, ניתן לתבוע את המוסד לביטוח לאומי ובנוסף את חברת הביטוח בו בוטח הרכב בביטוח חובה. במקרה ויתקבל תשלום מהמוסד לביטוח לאומי, סכום זה יקוזז מהסכום אתו יקבל הניזוק בתביעתו למול חברת הביטוח.

 

בתאונת דרכים שאינה תאונת עבודה, כאשר הנפגע בתאונה הוא הנהג ברכב יש לתבוע את חברת הביטוח בה רכבו מבוטח בביטוח חובה. במידה והנפגע הוא נוסע ברכב יש לתבוע את חברת הביטוח של הנהג בו נסע הרכב הנפגע. ככל והנפגע הוא הולך רגל, עליו לתבוע את חברת הביטוח של הרכב הפוגע. בכל מקרה בו יש בנוסף גם ביטוחים פרטיים לנפגע בתאונת דרכים ניתן לתבוע פיצוי גם הפוליסות הפרטיות. סכום הפיצוי יהיה לפי תנאי הפוליסה שנרכשה על ידי המבוטח.

עורך דין תביעה כתוצאה מתאונה

התמחות משרדנו בתביעות כתוצאה מתאונה במידה ומדובר בתביעת ביטוח רכב בשל תאונה המלצתי, היא לפנות למשרדנו כבר בשלב הראשון לקבלת ייעוץ משפטי בהתאם לסוג המקרה והנזק שנגרם. עורך דין נזקין ממשרדנו, יעניק ליווי משפטי מתחילת הדרך ועד לקבלת הפיצוי.

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני:

ניסיון משרדנו בתביעות נזיקין

עורך דין נזיקין במשרדנו, בעלי ניסיון רב בטיפול בתביעות נזיקין. 

משרדנו, בקשר עם מומחים ושמאיים לצורך כתיבת חוות דעת משפטיות. בכל תיק נזיקין נגבש יחד עם שמאי ועורך דין נזיקין אסטרטגיה משפטית בהתאם לחוק ולפסיקה.

פגישה ראשונית ללא תוספת עלות, במסגרת הפגישה נעבור על המסמכים הרלוונטים להגשת התביעה לרבות חוות דעת קיימות ונגבש דרך פעולה ראשונית לרבות פניה במכתב דרישה לגורם הנזק, לעיתים מכתב דרישה זה מקדם את התיק כבר בשלב הראשון לידי פיצוי מיידי וחסוך זמן ממושך בהלכים משפטיים שונים ומרכבים.