כתב תביעה נזקי רכוש לרכב

כתב תביעה נזקי רכוש לרכב

קבלת כתב תביעה מחברת ביטוח בכל הקשור לנזקי רכוש לרכב פנה למשרדנו, משרד אלעד רייך מוביל בכל הקשור לנזקי רכוש לרכב. במקרה, בו היית מעורב בתאונה המלווה בנזקי רכוש לרכב ולא היה ברשותך ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף, מומלץ לפנות למשרדנו כבר בזמן קבלת מכתב הדרישה מחברת הביטוח, וזאת על מנת להעריך את סיכויי ההגנה שלך.

מכתב דרישה וחברת ביטוח,

במקרה בו היית מעורב בתאונה המלווה בנזקי רכוש לרכב, לרוב חברת הביטוח תגיש תביעת שיבוב בכל הקשור לנזקי הרכב המבוטח בחברתה כנגד הנהג ברכב המעורב ולטענתה אחראי לקורת התאונה. אין להשלים עם מצב זה במידה והאחריות לתאונה הינה של נהג חברת הביטוח ובמקרה זה מומלץ, להתייעץ עם עורך דין נזקי רכוש ממשרדנו, על מנת לבחון את המקרה ולהעריך את סיכוי ההגנה בהתאם למקרה הביטוח.

כתב תביעה נזקי רכוש לרכב

כתב תביעה שיבוב מצד חברת הביטוח/ השכרה/ ליסינג

לרוב חברת הביטוח תשלח מכתב דרישה בו יפרטו נזקי רכבה לאחר מכתב דרישה אשר לא זכה למענה תגיש חברת הביטוח תביעת שיבוב בסדר דין מהיר לבית המשפט השלום. במקרה בו קבלת כתב תביעה ואינך אחראי לקרות התאונה או שיש לך טענות הגנה מספקות בכל הקשור לאחריותך לתאונה משרדנו, ייצג אותך הלקוח בבית המשפט כמו כן, נכין עבורך כתב הגנה ונתמודד עם טענות חברת הביטוח בכל הקשור לאחריותך לתאונה. ישנם מקרים בהם נגיש תביעה נגדית על נזקי רכבך אשר היה מעורב בתאונה עם הרכב המבוטח בחברת הביטוח. כמובן, שבמקרה כזה אנו נידרש לחו"ד שמאי בכל הקשור לנזקי הרכב. בחו"ד שמאי יפורטו נזקי הרכב לאחר התאונה לרבות ירידת ערך.

כיצד משרדנו יכול לעזור לאחר קבלת כתב תביעה בגין נזקי רכוש,

משרדנו, פועל מזה שנים בכל הקשור לנזקי רכוש לרכב ומוביל בתחומו. במקרה של תאונה המלווה בנזקי רכוש אנו נפעל להגשת כתב הגנה לבית המשפט ונייצג אותך הלקוח ביום הדיון. תביעות אלו לרוב מסתיימות בדיון אחד ומוגשות בסדר דין מהיר בו מוגשים כל המסמכים הנחוצים לברור התביעה כבר בעת הגשת כתבי הטענות. במידה, והיית מעורב בתאונת דרכים המלווה בנזקי רכוש מומלץ לצלם תמונות בטרם הוזז הרכבים, לקחת פרטים מלאים של הנהגים המעורבים לרבות פרטי ביטוח ולפנות למשרדנו, לקבלת ייעוץ ראשוני.

נסיעה ללא ביטוח רכוש ותאונה המלווה בנזקי רכוש לרכב,

בכל מקרה בו היית מעורב בתאונה המלווה בנזקי רכוש לרכב ולא היה ברשותך ביטוח צד ג' או מקיף מומלץ, לפנות למשרדנו כבר בתחילת הדרך, על מנת לבחון את אפשרויות ההגנה או התביעה כנגד הרכב הפוגע. נסיעה ללא ביטוח רכוש אינה סוף פסוק וניתן להתמודד עם תביעה שהוגשה על ידי חברת הביטוח לרבות הגשת תביעה נגדית או צירוף של נהגים מעורבים אחרים. כמובן, שאנו נבחן את המקרה לגופו ונמליץ על דרכי התמודדות.

למידע נוסף בנושא תביעות ביטוח לחצו כאן!

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: