משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

עורך דין נזיקין במרכז

תאונת דרכים

נשיכת כלב

תאונת אופנוע

נכות כתוצאה מתאונה

נפילה במרחב הציבורי

עורך דין לענייני נזיקין במרכז

משרד עו"ד נזיקין אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג מבוטחים למול חברות הביטוח בכל הקשור לתביעות נזיקין וביטוח באזור המרכז. 

עורך דין נזיקין במרכז מעניק שירות ללקוחות המשרד בכל הקשור לדיני הנזיקין, כאשר ההתמחות של משרדנו היא הגשת תביעות נזקין במרכז ותביעות ביטוח כנגד גורמים שהתרשלו כנגד לקוחותינו ו/ או חברתו ביטוח שאינן משלמות פיצוי בהתאם לחוזה הביטוח שנחתם איתם. 

משרדנו מעניק בנוסף שירות בכל הקשור לתאונות עבודה וייצוג לקוחות המשרד למול המוסד לביטוח לאומי.

עורך דין נזקי רכוש לרכב

בכל שנה מוגשות עשרות אלפי תביעות לבתי המשפט בנושא נזקי פח לרכב. במסגרת תביעת פח לרכב, ניתן לתבוע את הנהג הפוגע ואת חברת הביטוח שבה הוא מבוטח בביטוח צד ג' למקרה של תאונה. במידה והתרחשה תאונה הכוללת נזקי רכוש לרכב נדרש דוח שמאי אשר קובע את היקף הנזקים לרכב המעורב בתאונה. 

עוד נזיקין במרכז ממשרדנו מעניק ללקוחות המשרד פגישת ייעוץ ללא תוספת תשלום בכל הקשור לנזקי רכוש לרכב.

עורך דין נזקי הצפה לדירת מגורים

נזק צנרת יכול להתרחש כתוצאה מאירוע גשם חריג מפיצוץ צינור בדירת השכנים או מצינור לקוי שהתפוצץ בדירת הניזוק נזק מים לדירה או לעסק יכול להתבטא בהצפת דירת מגורים, רטיבות בקירות הדירה או העסק חול רטוב מתחת לריצוף, עובש, עליה קפילרית של מים לקירות הדירה. נזקים אלו יכולים להגיע לסכומים גדולים מאוד לרכוש ולמבנה ולכן, בכל מקרה של נזק מים מומלץ להתייעץ עם עו"ד נזיקין במרכז המתמחה בנזקי מים ממשרדנו המעניק ייעוץ ראשוני ללא תוספת תשלום.

עורך דין אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה הוא אחד המצבים המורכבים והקשים ביותר מאחר ואדם מאבד את יכולתו לעבוד ולהתפרנס כפי שהיה היה רגיל עד לאותו אירוע שגרם לאובדן כושר עבודה. אובדן כושר עבודה יכולה להתרחש בשל מחלה או כתוצאה מתאונה. לכן, על הנפגע לפעול על מנת לממש את זכויותיו למול מספר גורמים, חברות ביטוח, ביטוח לאומי, המעסיק ועוד. בכל מקרה בו מתרחש מקרה הגורם לאובדן כושר עבודה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו המייצג תובעים באזור המרכז בכל הקשור לאובדן כושר עבודה.

דחיית תביעת ביטוח - לתגמולי ביטוח באזור המרכז

דחיית תביעת מצד חברת הביטוח חוסכת לחברות כסף רב ובכך, מגדילות חברת הביטוח את השורה התחתונה. בכל מקרה בו חברת הביטוח דחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח מומלץ להתייעץ עם משרדנו. אנו מתמחים בהגשת תביעה כנגד חברת הביטוח כאשר המקרה מצדיק הגשת תביעה זו ופועלים למיצוי זכויות לקוחותינו למול חברות הביטוח, ביטוח לאומי, וגורמים אשר פעלו באופן רשלני וגרמו לנזקים ברכוש ובגוף כנגד לקוחותינו.

תיק ביטוח גדול ומורכב באזור המרכז - מה עושים?

במידה ומדובר בתיק נזקי גוף או רכוש שכתוצאה ממנו נגרמה נכות או כאשר מדובר בנזק משמעותי לדירה או לעסק. המלצתי, היא לפנות למשרדנו כבר בשלב הראשון לקבלת ייעוץ משפטי בהתאם לסוג המקרה. עורך דין נזקין וביטוח ממשרדנו, יעניק ליווי משפטי מתחילת הדרך ועד לקבלת הפיצוי.

תביעות נזיקין באזור המרכז? רק עם המומחים!

ניסיון משרדנו עו"ד לענייני נזיקין וביטוח במרכז

ערכי דין במשרדנו, בעלי ניסיון  בטיפול בתביעות ביטוח ונזקין. משרדנו, בקשר עם מומחים רלוונטיים במספר רב של תחומים. משרדנו מעניק שירות ללקוחות באזור המרכז ומטפל בתיקי רכוש ונזקין רבים במגוון תחומים: 

 

  • נזקי גוף
  • נזקי רכוש לדירה ולעסק
  • תאונות עבודה
  • ייצוג בוועדות הביטוח הלאומי
  • ייצוג למול חברות ביטוח בכל הקשור לאובדן כושר עבודה ועוד.

 

בכל מקרה של תביעת ביטוח או תביעת נזיקין באזור המרכז פנו למשרדנו לקבלת ייעוץ.

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: