משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

עורך דין נזיקין מומלץ

תאונת דרכים

נשיכת כלב

תאונת אופנוע

נכות כתוצאה מתאונה

נפילה במרחב הציבורי

עו"ד נזיקין מומלץ

משרד עו"ד נזיקין מומלץ אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג מבוטחים למול חברות הביטוח בכל הקשור לתביעות נזיקין ומומלץ על ידי לקוחותיו. אם אתם מחפשים עורך דין נזיקין מומלץ תמצאו אותו רק אצל משרדנו.

דיני הנזיקין מוסדרים בפקודת הנזיקין –  הוראת החוק המסדירה את אחריותו של המזיק כלפי הניזוק. פקודת הנזיקין מבססת את העוולות המהוות את המסגרת המשפטית שניתן לדון בה על מנת לקבוע אחריות/ חבות בנזיקין. פקודת הנזיקין קובעת שני סוגי עוולות מסגרת.

האחת: עוולת הפרת חובה חקוקה 

והשניה: עוולת הרשלנות. בנוסף קובעת הפקודה מגוון נוסף של עוולות.

מהו הסעד העיקרי בדיני הנזקין?

הסעד העיקרי הינו פיצוי כספי לניזוק בשל רשלנות המזיק מטרת העל של דיני הנזיקין הינה להשיב את מצב הניזוק לקדמותו.

מה נדרש להוכיח בתביעת נזיקין כנגד מזיק

על מנת לבסס תביעת נזיקין הניזוק צריך להוכיח כי המזיק התרשל כלפיו, וכתוצאה מהתרשלות זו נגרם נזק, בשלב השני הניזוק צריך להוכיח מהו הנזק שנגרם ולאחר מכן עוברים לשלב האחרון בו מעריכם את גובה הפיצוי הכספי בהתאם לנזק שהוכח בפועל בעזרת חוות דעת רפואיות. במקרה של תאונות דרכים אין צורך להוכיח רשלנות (במרבית המקרים) וכן, במקרים של פוליסות פרטיות הקובעות פיצוי לפי גובה נכות שנקבעה בפוליסה. הגשת תביעת נזיקין היא אך ורק על ידי עורך דין נזיקין מומלץ !

דוגמאות לתביעות נזיקין

  • תביעת תאונת עבודה.
  • תביעת רשלנות מקצועית.
  • תביעת תאונות אישיות.
  • תביעת אובדן כושר עבודה.
  • תביעת תאונת תלמידים.
  • תביעת תאונות תלמידים.
  • ועוד.

תביעות נזיקין? רק עם המומחים!

התמחות משרדנו בדיני נזיקין ומומלץ על ידי לקוחותינו,

מגוון ערכי דין נזיקין ממומלצים במשרדנו, בעלי ניסיון רב בטיפול בתביעות נזיקין. משרדנו, בקשר עם מומחים ושמאים לצורך כתיבת חוות דעת משפטיות. 

בכל תיק נזיקין נגבש יחד עם שמאי נזיקין בקשה לתביעה. ועורך דין נזיקין מומלץ במשרדנו יבחן אסטרטגיה משפטית בהתאם לחוק ולפסיקה.

פגישה ראשונית ללא תוספת עלות, במסגרת הפגישה נעבור על המסמכים הרלוונטים להגשת התביעה לרבות חוות דעת קיימות ונגבש דרך פעולה ראשונית לרבות פניה במכתב דרישה לגורם הנזק, לעיתים מכתב דרישה זה מקדם את התיק כבר בשלב הראשון לידי פיצוי מיידי וחסוך זמן ממושך בהלכים משפטיים שונים ומרכבים.

יש אפשרות בכל עת פגישה עם עורך דין נזיקין מומלץ שבמשרדנו כל אשר צריך לעשות זה להתקשר או להשאיר פרטים…

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: