חותם אמינות אלעד רייך

איך לבחור עורך דין מקצועי?

השוק מציע שורה ארוכה מאוד של עורכי דין ומשרדים לעורכי הדין בכל תחום שאנחנו רק מחפשים. כיום, בניגוד לעבר, יש הרבה סטודנטים שמבקשים להתמקצע דווקא בלימודי המשפט וזה מה שהם עושים. כך שבכל שנה יוצאים לשוק עשרות ומאות עורכי דין חדשים.

השאלה היא מה אנחנו צריכים לעשות כאשר אנחנו מחפשים עורך דין לצורך מטרה מסוימת. בין אם זה עורך דין לענייני נזיקין ובין אם זה עורך דין מקרקעין או כל עורך דין בכל תחום שלא יהיה.

כאן חשוב לתת את הדעת למספר נתונים חשובים.

הניסיון של עורך הדין, ההצלחות של אותו עורך דין וכמובן גם תחום ההתמחות של עורך הדין.

ככל שעורך הדין יהיה מנוסה יותר ועם סיפורי הצלחה רבים יותר, כך ברור שיהיה הרבה יותר נוח ובטוח לחסות תחת המטריה שהוא יפרוש מעלינו. הייצוג שלו יהיה הרבה יותר מקצועי וכמובן גם הרבה יותר מבטיח.

מתי אסור לוותר על ייצוג של עורך דין?

עורך דין לענייני נזיקין – בכל מה שקשור לנושא של נזיקין יש הרבה מאוד מה להפסיד אם לא נעזרים בשירות של עורך דין בתחום. אז נכון שלא תמיד אנחנו רוצים לתבוע את השכנים, את החברים, את המעסיקים או את כל מי שגרם לנו נזק. אך לעיתים, אין מנוס והדרך לקבל את כל מה שמגיע לנו יעבור רק דרך בית הדין או בית המשפט. זה יוכל להיעשות רק עם ליווי מקצועי של עורך דין העוסק בתחום הספציפי בו אנחנו זקוקים לשירות.

עורך דין לענייני עבודה – החוק עומד לצידם של העובדים. לעובדים יש הרבה מאוד זכויות והטבות ולא תמיד המעסיקים מקפידים על כל אלו. מדובר בהטבות שונות בכל מה שקשור לתנאי ההעסקה, להפסקות בעבודה, לחופשות ולשאר תנאים.

לא פעם אפשר יהיה לממש את הזכויות רק בעזרת עורך דין שייצג את הלקוח מול המעסיק ומול בית הדין לעבודה.

עורך דין מקרקעין  – כמעט כל אחד מאתנו עושה עסקת מקרקעין ולו פעם אחת במהלך החיים. כמעט ואין מי שלא קונה דירה אחת למגורים. כאשר אנחנו באים לבצע עסקה כזו אנחנו לרוב נכנסים מרצון למסכת ארוכה של התחייבויות. יש את ההון העצמי שאנחנו אמורים לשלם כאשר בהמשך יהיה עלינו לקחת משכנתא גדולה כדי לשלם על הדירה כולה. בכך אנחנו מתחייבים לתשלומים כבדים בכל חודש למשך העשורים הבאים.

בגלל שזה עשוי להיות כל כך מורכב וגם כל כך יקר, חשוב שנבצע את כל התהליך בצורה הכי חכמה והכי זהירה.

בעזרת עורך דין בתחום הספציפי של ענייני מקרקעין תוכלו לוודא כי אכן אתם נהנים מכל מה שמגיע לכם והנכס שתקנו יהיה מושלם ללא כל דופי.

אז הבנתם עד כמה חשוב להיעזר בעו"ד מקצועי בהתאם לכל תחום נדרש.

ביטוח צנרת

ביטוח צנרת הוא מסוג הדברים שלא תמיד מבינים כמה חשובים הם עד שזקוקים להם. ביטוח הצנרת הוא חלק מחבילת ביטוח הדירה ברוב המקרים, לכן חשוב

קראו עוד

נזקי צנרת ביטוח

אין בחייו של אדם רגעים מתסכלים יותר מאשר לגלות ברגע אחד שאחד הצינורות בביתו נפגעו, הבית הוצף והנזק למבנה והתכולה שבו גדלים, לכן מומלץ לכל

קראו עוד

תביעת נזיקין בגין תאונת עבודה

עובדים רבים עברו תאונה במסגרת מקום העבודה שלהם. למרבה הצער, חלקם לא יודעים שיש באפשרותם להגיש תביעת נזיקין שתוביל לקבלת פיצויים בעקבות נזקי הגוף שאירעו

קראו עוד
חותם אמינות אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עו"ד אלעד רייך

אלעד רייך ושות' משרד עורכי דין, עוסק בנזיקין ביטוח ונזקי גוף, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד

אודות

לקבלת ייעוץ ראשוני

תחומי התמחות

כתבו עלינו

צרו איתי קשר גם דרך

עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם