חותם אמינות אלעד רייך

ביטוחי דירות, הסכמי ירושות וצוואות ומה שבין לבין

בין אם אתם מחזיקים בנכס מסוג כזה או אחר, הוא חייב להיות מבוטח, אלו ממש לא איזשהן חדשות מאוד מסעירות. יחד עם זאת, אתם גם תצטרכו לוודא כי הסכם הצוואה שלכם מנוסח נכון ומדויק. מספר דברים חשובים בנושאים אלו של רכישת נכס, ביטוחו והעברתו בצוואה לדור הבא.

יכול להיות שאתם מחזיקים בנכס קומפקטי ונעים, אבל ייתכן גם שאתם מחזיקים בנכס משמעותי יותר וגדול. בימינו זה כבר ממש לא משנה, בכל מקרה הכול חייב להיות מעוגן בחוק. אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח דירות מדויקת, מאחר שאתם רוצים להיות מכוסים תמיד מבחינת נזיקין לדירות. יחד עם זאת, אתם גם תרצו שהנכס יועבר אל מי שהוא אמור לעבור בצוואה. אם כך, בואו נדבר לרגע על עורך דין צוואות וביטוחים לדירות, מה חשוב לדעת בנושא? נתחיל עם העניין של ניסוח נכון של הצוואות של אנשים. הנה מידע חשוב:

חוזים מנסוחים נכון מהווים שקט נפשי וראש שקט

הרי זה ברור, כולנו מחפשים אחר שקט נפשי בסופו של דבר. ומה יותר שקט בראש מאשר ביטוח לדירה וגם הסכם צוואה שמנוסח עד לפרטים הכי קטנים? אתם מעוניינים לעגן את הכול בחוק ויש סיבה לכך. במקרים מסוימים, מספיק שחסרה איזושהי חתימה במיקום ספציפי על חוזה בכדי להפוך את אותו חוזה ללא תקף בבית המשפט.

מתוך ניסיון של שנים, אנו יכולים להגיד לכם שגם אם סיועו של עורך דין יעלה לכם לא מעט כסף, זה בסופו של דבר יהיה שווה את זה. בין אם מדברים על ניסוח חוזה ביטוח לדירה, או שמא מדובר על ניסוח צוואה אצל עורך דין, חשוב לעשות זאת נכון.

עורכי דין והדגש על אותם פרטים קטנים שתמיד קיימים בין השורות 

הפרטים הקטנים, שם נמצא האלוהים, כמו שחכמים מאיתנו כבר אמרו לא פעם. אם אתם מעוניינים לחיות עם ראש שקט ולדעת שאתם מוגנים מכל כיוון, אין ספק שהסיוע של עורך דין הוא מה שאתם צריכים בכדי לישון טוב בלילה. בנקודה זו אנחנו רוצים להמליץ משהו.

לא פעם, אנשים מרגישים שהם צריכים להיפגש עם יותר מעורך דין אחד עבור פגישת ייעוץ. זאת, בדרך כלל משום שהם לא הרגישו את ה"קליק" המקצועי שהם ציפו להרגיש בפגישת הייעוץ הראשונית. אם אתם נפגשתם כבר עם עו"ד מסוים ועדיין אינכם בטוחים במקצועיותו, אנחנו ממליצים לכם ללכת עם הבטן שלכם, ייתכן שאתם צודקים. תיפגשו עם עורך דין נוסף לפגישת ייעוץ נוספת, גם אם זה אומר שתצטרכו לשלם שוב כמה מאות שקלים. תחשבו על הטווח הארוך. בסופו של דבר, כשאנשים מנסים לחסוך כספים בצורה נקודתית, לא תמיד הם מצליחים גם לחסוך כספים בטווח הארוך. בהצלחה!

ביטוח צנרת

ביטוח צנרת הוא מסוג הדברים שלא תמיד מבינים כמה חשובים הם עד שזקוקים להם. ביטוח הצנרת הוא חלק מחבילת ביטוח הדירה ברוב המקרים, לכן חשוב

קראו עוד

נזקי צנרת ביטוח

אין בחייו של אדם רגעים מתסכלים יותר מאשר לגלות ברגע אחד שאחד הצינורות בביתו נפגעו, הבית הוצף והנזק למבנה והתכולה שבו גדלים, לכן מומלץ לכל

קראו עוד

תביעת נזיקין בגין תאונת עבודה

עובדים רבים עברו תאונה במסגרת מקום העבודה שלהם. למרבה הצער, חלקם לא יודעים שיש באפשרותם להגיש תביעת נזיקין שתוביל לקבלת פיצויים בעקבות נזקי הגוף שאירעו

קראו עוד
חותם אמינות אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עו"ד אלעד רייך

אלעד רייך ושות' משרד עורכי דין, עוסק בנזיקין ביטוח ונזקי גוף, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד

אודות

לקבלת ייעוץ ראשוני

תחומי התמחות

כתבו עלינו

צרו איתי קשר גם דרך

עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם