חותם אמינות אלעד רייך

ביטוח צנרת

ביטוח צנרת הוא מסוג הדברים שלא תמיד מבינים כמה חשובים הם עד שזקוקים להם. ביטוח הצנרת הוא חלק מחבילת ביטוח הדירה ברוב המקרים, לכן חשוב להבין מה הוא כולל ומה הן הזכאויות שלכם עבור הפוליסה. כאשר הנושא הוא הגנה מפני נזקי צנרת, ביטוח צנרת הוא אמצעי נדרש להגנת הרכוש שלכם בשל נזקי מים, במקרה של נזק רכוש ותכולה לדירת מגורים או לעסק שלכם יש להתייעץ בעורך דין נזקי צנרת מיומן כדי לעשות את המיטב לזכות לכיסוי הולם מחברת הביטוח

 

ביטוח צנרת, חלק מעסקה כוללת

המקום בו נפגוש את המונח ביטוח צנרת יהיה ברוב המקרים כאשר נרצה לבטח את תכולת הדירה והמבנה של הדירה שלנו חברות הביטוח יציעו פוליסות ביטוח המכילות ביטוח לנושאי צנרת. חשוב להבין שיש הבדל בין ביטוח צנרת לבין ביטוחים הנגרמים ממים באופן כללי. במידת הצורך ניתן להתייעץ איתי בעת רכישת פוליסה לביטוח נזקי מים לדירת המגורים או לעסק.

ביטוחי צנרת, סוגים

נזקים הנגרמים עקב תקלה בצנרת המים היא אירוע לא נעים, נכון שלרוב לא מדובר על נזק גופני, אך אין להתעלם מעוגמת הנפש שנגרמת עקב הנזק העצום שיכול להיגרם עקב תקלה בצנרת הבית שגרמה להצפה בבית או הרס הקירות במבנה.
תביעת ביטוח נזקי מים – זאת תביעה העוסקת בכלל הנזקים הנגרמים עקב נזקים שמקורם במערכת צנרת המים בדירת המגורים או בעסק.
בכל מקרה של צורך בתביעה המצריכה פנייה לביטוח, מומלץ מאד לפנות עורך דין נזקי מים, או עורך דין נזקי צנרת על מנת להגיש את התביעה בצורה הטובה ביותר לחברת הביטוח. עורך דין נזקי צנרת בעל ניסיון בטיפול ותביעות ביטוח נזקי צנרת ותביעות ביטוח נזקי מים.

 

ביטוח צנרת

ניהול משא ומתן מול חברות ביטוח באמצעות עורך דין נזקי צנרת ומים

ניהול מו"מ מול חברות הביטוח יכולה להיות מכריעה להצלחת התיק או כשלנו לרוב המבוטח נמצא למול חברת הביטוח בתחילת הדרך עוד בטרם פנה לעורך דין לכן, חשוב לפעול כבר בתחילה ובדיווח הראשוני לחברת הביטוח באמצעות עורך דין בעל ניסיון בתחום נזקי צנרת במיוחד כאשר אתה כבר מתמודד עם השלכות של נזקי מים. חברות הביטוח מנסות לעתים קרובות למזער את התשלומים או לדחות תביעות. עורך דין נזקי מים לצדך אומר שיש לך מנהל משא ומתן מיומן שיוכל לטעון על זכויותיך ולעשות את הניתן לקבלת תגמולי הביטוח.

תביעת ביטוח נזק צנרת ראיות בתחילת הדרך?

אחד ההיבטים הקריטיים להצלחת תביעת נזקי צנרת הינו איסוף ראיות רלוונטיות . ראיות אלו יכולות לכלול סרטונים, עדים, חוות דעת מומחים ומסמכים רלוונטיים ועוד. חשוב מאוד להיערך נכון לתביעת נזקי צנרת כבר בתחילת הדרך וזאת על מנת שראיות אלו ישמשו את המבוטחים במידה וחברת הביטוח תדחה את התביעה או שחברת הביטוח תבחר לשלם סכום חלקי בלבד. המלצתי, היא להיערך נכון, כבר בתחילת הדרך למקרה בו חברת הביטוח תסרב לשלם ותידחה את התביעה או שחברת הביטוח תשלם תגמולי ביטוח חלקיים בלבד. חברת הביטוח דחתה את תביעתך לפיצוי מומלץ לפנות לעורך דין נזקי צנרת אלעד רייך

פניה לייעוץ משפט מתי מומלץ?

אם חוויתם נזקי מים לדירת מגורים או לעסק בשל אירוע נזק בצנרת, מומלץ, לפנות לסיוע משפטי מעורך דין בעל ניסיון בתחום נזקי מים בסמוך לקרות מקרה הביטוח. עורך דין נזקי מים בעל ניסיון יכול לישות את ההבדל בין הצלחת תביעת נזקי צנרת לבין אי הצלחת התביעה מדובר בהליך תביעה מורכב מאוד הכולל היבטים רבים בפן הביטוחי והנזיקי עורך דין נזקי צנרת בעל ניסיון יעשה את המיטב על מנת שתקבלו את תגמולי הביטוח.

חותם אמינות אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עו"ד אלעד רייך

אלעד רייך ושות' משרד עורכי דין, עוסק בנזיקין ביטוח ונזקי גוף, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד

אודות

לקבלת ייעוץ ראשוני

תחומי התמחות

כתבו עלינו

צרו איתי קשר גם דרך

עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם