חותם אמינות אלעד רייך

ייעוץ משפטי במקרה של נזק אש ועשן לדירת מגורים או לעסק

שריפה היא אירוע שמשאיר אחריו הרס גדול וצורך אמיתי בשיקום נרחב, הן לנפש והן לתכולת הבית ולשלומו של המבנה. בשל כך חשוב מאד לפנות בהקדם אל קבלת ייעוץ וליווי משפטי בתהליך התביעה מול הביטוח במקרה של נזקי אש ועשן.

מהם ניזקי אש ועשן

נזקי שרפה הם נזקים הנגרמים עקב שריפה או אש דולקת וכן בגין העשן הנגרם כתוצאה משריפה וייתכן שמקור האש איננו בנכס שלכם, אך העשן הוא זה שפגע בנכס.                                             ראשית כדאי להבין מה הם נזקי שרפה :

  1. נזק לרכוש – שריפה ועשן גורמים נזק רב לרכוש בהם הם פוגעם ולא אחת הם יכולים להביא למצב של הרס מוחלט לרכוש ואף למבנה עצמו.
  2. נזק בריאותי – נזקי שריפה יכולים לגרום כידוע לנזקים משמעותיים לגוף האדם כתוצאה מהאש ומשאיפת העשן.
  3. נזק נפשי – בהחלט ייתכן שבעקבות שריפת מבנה או עסק, יחוש אדם קושי נפשי ממשי ועלול להיווצר מצב של דיכאון או פוסט טראומה.

מה הם הזכויות של נפגע אש ועשן ?

ברוב המקרים בעת בעיה רפואית כתוצאה מנזקי אש ועשן הטיפול הראשוני הוא על ידי קופת החולים או בתי חולים. אולם לאחר מכן בכל הקשור להמשך טיפול, או פגיעה מתמשכת וכן במקרה של נזקים, יש צורך לפנות אל חברת הביטוח על מנת לתבוע את המגיע לכם במידה ויש לכם פוליסת ביטוח מתאימה. על מנת להגיש תביעת רכוש נזקי אש ועשן, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין נזקי שריפה על מנת לבדוק את הפוליסה ולהגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח.

ייעוץ משפטי במקרה של נזק אש ועשן לדירת מגורים או לעסק
ייעוץ משפטי במקרה של נזק אש ועשן לדירת מגורים או לעסק

קבלת ייעוץ משפטי במקרה של נזקי אש ועשן

חשוב להבהיר שקבלת פיצוי עקב נזקי אש ועשן איננה אוטומטית. יש צורך לבחון את פוליסת הביטוח שלכם ולראות האם היא מטפלת בסוגיה זאת. בשל כך מומלץ מד מיד לאחר הטיפול המיידי בשריפה ובבעיות הרפואיות הדחופות, לבקש ייצוג וליווי מקצועי על ידי  עורך דין נזקי אש. אלעד רייך עורך דין המומחה בתביעות מסוג זה יפעל עבורכם מול חברות הביטוח. יבדוק את תאי הפוליסה שלכם וינחה את הפעולות הדרושות על מנת לזכות בפיצוי ההולם מטעם חברות הביטוח בעת נזקי אש ועשן בדירת המגורים או בעסק.

 

קבלת ייעוץ משפטי במקרה שחברת הביטוח שילמה לכם סכום חלקי בלבד

במקרה ביטוח של נזק שריפה עשן ואש ובמידה ורכשתם פוליסת ביטוח מתאימה חברת הביטוח תשלח שמאי רכוש או מהנדס מטעמה על מנת להעריך את גובה הנזק שנגרם למבנה ולתכולה. חשוב מאוד כי תיערכו בהתאם ותמנו שמאי או מהנדס מטעמכם לצורך הערכת גובה הנזק לרכוש ולתכולה, שמאי מטעמכם, ייצג אתכם וידאג לאינטרסים שלכם. לכן, במידה וגובה הנזק לדירת המגורים שלכם או לעסק הוערכה על ידי מומחי חברת הביטוח בחסר ביחס למומחים מטעמכם, יכול וקיים הצורך להגיש תביעה לבית המשפט על ההפרשים. במקרה, ביטוח מסוג שריפה לדירת מגורים או לעסק, חשוב להתייעץ עם עורך דין נזקי שריפה וזאת, בכל הנוגע לאחריות חברת הביטוח לתשלום תגמולי ביטוח.

 

קבלת ייעוץ משפטי במקרה של דחיית תביעה מטעם חברת הביטוח בכל הקשור לנזקי עשן אש ושריפה לדירת מגורים או לעסק,

במקרה, ביטוח מסוג נזקי שרפה לעסק או לדירת מגורים ובמצב בו הייתה לכם פוליסת ביטוח מתאימה לרכוש ולמבנה חשוב מאוד להתייעץ, עם עורך דין נזקי שריפה,  בטרם פונים לחברת הביטוח. במקרים רבים חברת הביטוח יכולה לדחות את הכיסוי הביטוחי וזאת בנסיבות רבות ומגוונות. אתן דוגמא, בה חברת הביטוח עשויה לדחות את התביעה לתשלום תגמולי ביטוח. במקרה בו חברת הביטוח סבורה כי המבוטח פעל בכוונת מרמה יכולה חברת הביטוח לדחות את התביעה ולא לשלם למבוטח תגמולי ביטוח. כמובן, שיש עוד דוגמאות רבות לדחיית הכיסוי הביטוחי מטעם חברת הביטוח. חשוב להתייעץ, עם עורך דין נזקי שריפה, מיד לאחר שקרה מקרה ביטוח מסוג שריפה אש ועשן.

ייעוץ משפטי במקרה של נזק אש ועשן לדירת מגורים או לעסק
ייעוץ משפטי במקרה של נזק אש ועשן לדירת מגורים או לעסק
חותם אמינות אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עו"ד אלעד רייך

אלעד רייך ושות' משרד עורכי דין, עוסק בנזיקין ביטוח ונזקי גוף, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד

אודות

לקבלת ייעוץ ראשוני

תחומי התמחות

כתבו עלינו

צרו איתי קשר גם דרך

עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם