כיצד עבודתם של עורכי דין נוספים משתלבת בעולמות המשפט האחרים?

כידוע, עולם המשפט הוא עצום וכולל בתוכו תחומים רבים שבמקרים מסוימים עולים בקנה אחד זה עם זה. המשמעות של עובדה זו היא שעורכי דין עלולים למצוא עצמם "גולשים" לתחומים אחרים. ניקח לדוגמא עורכי דין פליליים עם הוותק והניסיון שיצברו במהלך השנים. יגלו כי לעתים יהיה עליהם לחפש תשובות ופתרונות דווקא בעולמות המשפט האחרים.

זאת מכיוון שהדין הפלילי מגדיר התנהגויות חברתיות שליליות כלא חוקיות באמצעות חוקים. אדם שמפר את הכללים הללו יואשם בעבירה פלילית וייענש בהתאם. אותם כללים וחוקים יוכלו להשפיע על עבודתם של עורכי דין מתחומים אחרים כדוגמת דיני התעבורה, דיני נזיקין ועוד, העוסקים באדם שביצע עבירה פלילית הקשורה לאחד מעולמות המשפט הללו.

כיצד בוחרים עורכי דין פליליים

אחת השאלות הגורליות מולה עלול להתמודד אדם, היא כיצד לבחור עורכי דין פליליים במידה והואשם בעבירה פלילית. העניין הוא שלעתים, בוחרים אנשים באיש מקצוע מבלי לבדוק האם הוא באמת יכול להוציא אותם מהבוץ שנקלעו אליו והאם הוא באמת בקיא באותו תחום. משרד עורכי הדין של אלעד רייך ושות' ישמח לעמוד לשירותכם בנושאים כגון;

  • דיני נזיקין – תביעות אלו עוסקות לרוב בפיצויים כספיים כנגד צד שלישי שנהג ברשלנות והביא לנזקי רכוש או נזקים גופניים. דיני הנזיקים יעסקו לרוב בתאונות דרכים ועבודה, תאונות המתקיימות במרחב הלימודי, פגיעות במרחב הציבורי ועוד.
  • תאונות דרכים – בכל יום מתרחשות בישראל תאונות ברמות שונות, כשאת הגרועות ביותר שבהן ניתן לשייך במקרים קיצוניים לעולם הדינים הפליליים (נניח, כאשר מתגלה כשתאונה התרחשה בכוונת זדון). משרד עורכי דין מקצועי יידע כיצד לטפל בכל סוגי תאונות הדרכים ולהשיב לנפגע את זכויותיו על הצד הטוב ביותר מכל בחינה.
  • דיני מקרקעין – העיסוק במקרקעין כולל סכומי עתק ודורש ידע בעולם הנדל"ן, בחוזים השונים והמיסים, התכנונים ועוד שלל עניינים שעלולים להפתיע אתכם במידה ולא הכנתם את שיעורי הבית שלכם מראש. לפני שאתם מזנקים פנימה לעסקה הגדולה ביותר בחייכם עד כה, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין מקצועי שמכיר את כל אותם "שטיקים" של עולם הנדל"ן והמקרקעין ויוכל ללוות אתכם עוד משלב ההתעניינות ועד הוצאת העסקה לפועל, בלי טעויות ובלי הפתעות.
  • ביטוח וביטוח לאומי – בכל שנה צפים עוד ועוד מקרים חדשים של מבוטחים שנתקלו בדחייה או התעלמות מוחלטת מצד חברות הביטוח, בבואם לדרוש את הפיצוי המגיע להם. התנהלות זו מתאפשרת בשל פערי הידע של המבוטחים, והעובדה שלעתים הם כלל אינם מודעים לקיומה של הפוליסה שברשותם. במקרים אלו, עורכי הדין יעמדו עבורם כנגד חברות הביטוח וישיגו את הפיצויים שמגיעים להם על פי חוק.

מקצועיות היא שם המשחק

עורכי דין פליליים ובעלי המקצוע הנוספים בעולם המשפט יודעים שהגבולות בין הדינים הם עדינים ורגישים וניתנים לטשטוש בקלות, שכן כל מקרה לגופו וישנם תיקים שניתן להכיל גם על כמה מסוגי הדינים. הדבר החשוב ביותר הוא לדעת לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר לא רק עבורכם, אלא גם בהתאמה לסיטואציה אליה נקלעתם. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם מכוסים מכל הכיוונים ושיש מי שיצליח להוציא אתכם מהצרה.

 

 

פגעתי ברכב ואין לי ביטוח

פגעתי ברכב ואין לי ביטוח

נסיעה ללא ביטוח רכוש היא לא דבר מומלץ. במקרה של תאונת דרכים ההשלכות הכלכליות עבורכם צפויות להיות כבדות וחמורות. למרות זאת, נהגים רבים בישראל נוסעים

קראו עוד
תאונת דרכים בדרך לעבודה זכויות

תאונת דרכים בדרך לעבודה זכויות

בכל יום אנחנו מבלים זמן רב בכבישים כאשר בדרך כלל אנו נוסעים לעבודה או חוזרים מהעבודה הביתה. למרבה הצער, סטטיסטיקות תאונות הדרכים בישראל עגומות וקיימת

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם