חותם אמינות אלעד רייך

משרד עורכי דין נזיקין, מה תפקידו ותרומתו לתובע?

תביעת נזיקין היא הליך משפטי לכל דבר ועניין, ולא ממעיטה מחשיבות הצורך בליווי מקצועי בדמות עורך דין נזיקין. את תרומתו למגיש התביעה קשה למדוד בכלים שונים, אולם ייצוג על ידי עורך דין בעל ניסיון הינו חשוב מאוד. בכל מקרה של תביעת נזיקין נשמח להעניק לכם מהניסיון המשמעותי של משרד אלעד רייך עורך דין.

 

למה לבחור במשרד אלעד רייך עורך דין לתביעת נזיקין?

חשוב מאוד להבין כי לניסיון עורך הדין בייצוג לקוחות המשרד בבתי משפט משמעות רבה. לניסיון ולוותק רכיב חשוב בבואכם לבחור משרד עורכי דין אשר ייצג אתכם בבית המשפט. אתן לכם דוגמא מהפרקטיקה – ייצגתי לקוח בתיק סבוך הקשור בנזקי מים לדירת מגורים תיק שאינו פשוט כלל כאשר חברת הביטוח טענה טענות מגוונות בכתב ההגנה בזכות הניסיון ותיקים דומים בעליי מאפיינים דומים, התגברתי יחד עם הלקוח על טענות חברת הביטוח והלקוח קיבל תגמולי ביטוח מכובדים והיה מרוצה מאופן סיום התיק. לכן, אני חושב שהניסיון המשמעותי בטיפול בתיקי עבר מאפשר את המקצועיות והידע להתמודד בתיק נזיקין סבוכים ומורכבים.

מהו עורך דין לתחום הנזיקין?

מדינת ישראל מכירה בתחום הנזיקין כחלק מהמשפט האזרחי אשר עיקר מטרתו היא לקבוע פיצוי למי שנגרם לו נזק. דיני הנזיקין עוסקים במגוון רחב מאד של נושאים ועורך דין לענייני נזיקין לרוב יתמקד בתחום מסויים של התמחות, דוגמא רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תביעות ביטוח ועוד. עורך דין תביעת נזיקין יעסוק בהכנת תיק תביעה או הגנה בכל הקשור לתביעת נזיקין, ופעולה על פי סדר הדין הנדרש. אלעד רייך עורך דין נזיקין בעל ניסיון בתביעות נזיקין יוכל ללות אתכם לאורך כל הדרך.

מה הם תפקידם של משרד עורכי דין לנושאי נזיקין?

עורך דין לתביעות נזיקין הוא בעל ידע רב בתחומו,. תפקידיו העיקריים של עורך דין נזיקין הם אלו:
הכנת כל החומר הדרוש – עוד בטרם תוגש התביעה ירכז עורך הדין לענייני נזיקין את כלל המידע הנדרש כולל סיכומים רפואיים, דוחות משטרה חוות דעת רפואיות או משפטיות ועוד, לאחר מכן יערוך שיקול בדבר הגשת התביעה.
הגשת כתב תביעה – לאחר גיבוש כלל החומרים יכתוב עורך הדין את כתב התביעה לבית המשפט.
ייצוג בבית המשפט – לאחר הגשת כתב התביעה יזומנו הצדדים לבית המשפט, עורך הדין ייצג את לקוחותיו.
ערעור – בעת הצורך יגיש עורך הדין ערעור על פסיקת בית המשפט.
משרדנו, אלעד רייך עורך דין מלווה ומטפל בלקוחות רבים בהליכי משפט שונים סביב דיני הנזיקין.

 

 

כיצד לבחור עורך דין לתביעת נזיקין

במידה ואתם מחפשים עורך דין אשר ייצג אתכם בתביעת נזיקין חשוב מאוד לבדוק את הביקורות על עורך הדין. חשוב מאוד לשמוע המלצות על עורך הדין ואף, לבקש לשוחח עם לקוחות המשרד אותם ייצג עורך הדין בתיקי נזיקין. ניסיון מאוד חשוב ולכן, כדאי לבדוק בכמה תיקי נזיקין ייצג עורך הדין ומה הוותק שלו בייצוג לקוחות בבתי משפט. חשוב מאוד לקבוע פגישה עם עורך דין, במהלך הפגישה חשוב מאוד לשאול שאלות ולהתרשם מעורך הדין.

 

תביעת נזיקין הקשורה לנזקי רכוש לרכב, מהי תרומתו של עורך דין הדין?

תביעת נזקי רכוש לרכב הינה תביעה בענף הנזיקין זו תביעת רכוש כנגד צד ג' פוגע וכנגד חברת הביטוח שלו ככל ויש לו ביטוח רכוש או כנגד חברת הביטוח המבטחת את המבוטח בביטוח מקיף במקרה למשל של בדחיית תביעה שאינה מוצדקת מצד חברת הביטוח המבטחת . תפקידו של עורך דין נזיקין בתביעת נזקי רכוש לרכב הינה משמעותית עורך הדין יכין את התביעה וייצג את הלקוח בבית המשפט. תרומת עורך הדין הינה משמעותית ולכן, חשוב לבדוק מה ניסיונו של עורך הדין בתביעות נזקי רכוש לרכב. למשל כמה פעמים ייצג עורך הדין את לקוחות המשרד בבתי המשפט בתחום נזקי רכוש לרכב.

 

מהי חשיבותו?

חשיבותו של עורך הדין להצלחת תביעת נזיקין היא גדולה . היכולת של משרד עורכי דין להעמיד לידי הלקוחות שלו את הידע המקצועי הדרוש בנוסף לניסיון הרב הם נכסים שלא ניתן להתעלם מהם.

חותם אמינות אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עו"ד אלעד רייך

אלעד רייך ושות' משרד עורכי דין, עוסק בנזיקין ביטוח ונזקי גוף, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד

אודות

לקבלת ייעוץ ראשוני

תחומי התמחות

כתבו עלינו

צרו איתי קשר גם דרך

עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם