נהיגה בזמן פסילה

מאת: עו"ד תעבורה  אלעד רייך

אחת מעבירות התנועה אשר נחשבות מבחינת משטרת ישראל לפגיעה חמורה וזלזול בחוק היא – נהיגה בזמן פסילה. נהג הנתפס נוהג ברכבו בזמן שרשיונו נמצא בשלילה, יכול להגיע לעונשים חמורים הכוללים מאסר בפועל. בעת פנייה לעזרת עורך דין נהיגה בפסילה יכולה להסתיים בעונש קל יותר בהתאם לטענות שיועלו בבית המשפט לתעבורה.

החטא ועונשו

החטא: נהג הנוסע ברכב בכבישי ישראל לאחר שנפסל רשיונו מסכן את עצמו ואת הנהגים סביבו, לכן משטרת ישראל אינה מקלה ראש במקרים של נהיגה בזמן פסילה. על מנת שמשטרת ישראל תוכל למנוע תאונות דרכים, היא נלחמת בנהגים מורשעים בכל דרך אפשרית.

העונש: נהג שהחליט לנסוע ברכב בזמן שלילה צפוי לעונשים הבאים:

3 שנות מאסר בפועל!

מינימום פסילת רישיון למשך שנתיים!

קנס 100,000 !

הכל בגלל סעיף אחד

מהו סעיף 67 לפקודת התעבורה? סעיף 67 לפקודת התעבורה מופיע במסמך הרשמי "פקודת התעבורה" המסדיר את ענייני חידוש הרישיון, החזקת רישיון וכל הנושאים הרלוונטיים לרישום במשרד הרישוי כגון הנפקת רשיונות נהיגה, אגרות שונות והעונשים בנוגע לנהיגה ללא רישיון. סעיף 67 מתייחס לנהגים אשר עלו על הכביש כאשר ידוע להם כי רשיונם נפסל או מאפשרים לאדם אחר לנהוג ברכב למרות שיש איסור שימוש על פי החלטת בית משפט. הסעיף מפרט באילו תנאים ינתן העונש למי שנתפס.

חשוב לדעת! – משטרת ישראל מציבה מארבים לנהגים הנוסעים בזמן פסילה

מאסר 3 שנים או קנס של 100 אלף ש"ח, מה גרוע יותר?

עוצמת הענישה בעבירת תנועה זו היא חמורה ביותר ומשטרת ישראל כאמור רואה בחומרה כל נסיעה של נהג אשר ידוע לו כי רשיונו נפסל. שימו לב שהעונשים הם חמורים מאוד ולכן לנהג כדאי לפנות לאנשי מקצוע בכדי להתמודד עם סכנת העונשים הללו העומדים בפניו.

קביעת פגישה עם עורך דין נהיגה בפסילה, מתי כדאי לעשות זאת?

על מנת שהנהג יוכל להתמודד עם האפשרות שיקבל את העונשים החמורים הללו, הוא יכול לפנות לעורך דין נהיגה בפסילה ולקבל ייצוג אישי ומקצועי בעת הדיון בבית המשפט. עורך הדין יעלה את הטענות המתאימות ביותר למקרה של הנהג בכדי להביא לכך שהעונש המירבי שיוטל עליו הוא מאסר על תנאי, והנהג יוכל לתקן את דרכיו על מנת שלא יתפס שוב בעת נהיגה בשלילה. את הפנייה לעורך דין עושים כאן ועכשיו, כל המתנה יכולה לפגוע בתוצאות הרצויות בבית המשפט.

נהיגה בזמן פסילה

לפנייה לעורך הדין אלעד רייך לחצו כאן >>

איך מציגים את הטענות בבית המשפט עם עורך דין נהיגה בשלילה?

בעת המפגש הראשון עם עורך דין נהיגה בשלילה תראה לכם כאחת העבירות הקשות שביצעתם. עורך הדין ינחה אתכם כיצד לפעול בכדי שתוכלו לצאת מהעבירה הזו בשלום. עורך הדין תעבורה יבצע איתכם תיאום בנוגע לטענות שיוצגו מול השופט בעת הדיון בבית המשפט לתעבורה.  

מה תפקידו של עורך דין תעבורה ונהיגה בשלילה?

ייצוג בבית המשפט הוא חשוב מאין כמוהו במקרים בהם נהג נתפס בעת נהיגה בשלילה. תפקידו של עורך דין תעבורה ונהיגה בשלילה הוא לעמוד מול טענות בית המשפט לתעבורה ולהעלות טענות חזקות אשר ימנעו מהשופט או השופטת להטיל את העונשים הכבדים המצויים בסעיף 67 לפקודת התעבורה.

איך להתמודד עם עבירת נהיגה בשלילה עורך דין אלעד רייך לשירותכם –  

משרד עורך הדין אלעד רייך מתמחה בענייני תעבורה ומספק שירות מקצועי במקרים של נהיגה בשלילה עורך דין אלעד רייך נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום התעבורה, ובעל ניסיון רב בטיפול יעיל במקרים בהם נהגים נתפסו נוהגים ברכב בזמן פסילת רישיון הנהיגה שלהם.

אני מעוניין לקבוע פגישה עם משרד עורך הדין אלעד רייך, איך עושים זאת?

אם החלטת להתמודד מול בית המשפט עם עבירת התנועה של נהיגה בשלילה, מומלץ לך להתקשר כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ולקבוע פגישה עם עורך דין תעבורה מקצועי ומיומן מהמשרד של עורך הדין אלעד רייך.  

 

למידע נוסף בנושאי עורך דין תעבורה לחצו כאן!

עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

למה אתה צריך עורך דין בתביעת ביטוח? כשם שנהג חדש לא עולה על ההגה לבדו מבלי מורה או מבוגר מנוסה יותר כבר מההתחלה, כך גם

קראו עוד

חלית? נפצעת? אסור לפטר אתכם!

אם חליתם או נפצעתם ואינכם יכולים להמשיך לבצע את התפקיד שלכם במקום העבודה, עליכם לדעת שהמעסיק צריך לבצע את ההתאמות הנדרשות בתפקיד שלכם, כך שאתם

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם