נוטריון

סביר להניח שכל אחד נזקק או יזדקק מתי שהוא לשירות נוטריון. זה יכול להיות רק כדי לאמת את החתימה שלכם על מסמך כלשהו, זה יכול להיות לצורך אימות ואישור על אדם מסוים שהוא בחיים, לפעמים נצרכת החתימה של הנוטריון כדי לבסס את האותנטיות של תעודה כלשהיא ולפעמים זה רק כדי להוכיח שאתם באמת אתם… שאינכם מתחזים למישהו אחר.

לדוגמא – אם התקבלתם ללימודים במדינה אחרת והאוניברסיטה אליה אתם הולכים דורשת הוכחה ברורה שאתם בוגרי תואר ראשון או שני כפי שאתם מעידים על עצמכם. או כאשר אתם רשומים בצוואה כלשהי בו מבקש המוריש להוריש לכם חלק מנכסיו ובבית המשפט אתם נדרשים להוכיח שאכן עליכם מדובר, או כאשר מישהו מבקש ממכם שתייצגו אותו בישראל, בכל המקרים הללו סביר להניח שהנוטריון הוא זה שיוכל לעזור לכם בעניין.

מי זכאי לשאת בתואר הנכסף?

נוטריון הוא עורך דין שצבר וותק של עשר שנים במקצוע והא הוסמך להיות נוטריון, כלומר זה שיכול לאשר את האותנטיות של מסמכים משפטיים מסוגים שונים בכל התחומים בהם נדרשת חתימה על מסמך כזה.

תפקידיו של נוטריון:

  • כאשר נערכים הסכמים שונים על ידי מיופי כוח, יש צורך משפטי בנוטריון שיאשר ויעיד כי אכן מדובר במייצגים חוקיים והחתימות שלהם על המסמכים אכן מקוריים, והם, באמת מי שהם מעידים על עצמם.
  • בדרך כלל כל הסכמי המקרקעין שנערכים באמצעות עורך דין לענייני מקרקעין דורשים גם את החתימה ואת האישור של הנוטריון עוד לפני שמתחילים בביצוע של תהליך המכירה או הרכישה.
  • הנוטריון אמור גם לאשר ולהעיד שההעתקים של המסמכים אותם מציג הלקוח הם אכן העתקים נאמנים למקור. כדי שהנוטריון יוכל לאשר על כך, יש להציג בפניו את כל המסמכים המקוריים. אם אין ברשותו של הלקוח כל המסמכים המקוריים, הוא יידרש להציג עדויות והוכחות שמעידים כי המסמכים אכן מקוריים ואמתיים.

מסמך של נוטריון הוא מסמך בעל ערך והוא יכול לשמש כראיה בבתי המשפט וגם מול הרשויות השונות בארץ וגם בכל העולם.

 

 

 

נוטריון מתמחה בעריכת צוואות, טיפול בירושות ועיזבונות, הליכי התנגדויות לאישור צוואה וכד'.• כתיבת צוואה רגילה• כתיבת צוואה מורכבת / צוואה מיוחדת• צוואה משותפת / צוואה הדדית לבני-זוג• טיפול בכל ענייני הירושה בין אם במסגרת צוואה ובין אם במסגרת חוק הירושה• הגשת בקשות לצווי ירושה ובקשות לצווי קיום צוואה• התנגדות לאישור צוואה, ביטול צוואה

 

תביעת נזיקין בגין תאונת דרכים

תביעת נזיקין בגין תאונת דרכים

תביעת נזיקין בגין תאונת דרכים – כל מה שחשוב לדעת מעורבות בתאונת דרכים היא אירוע מצער וקשה מכל הבחינות- מבחינה גופנית, מבחינה רגשית ומבחינה כספית.

קראו עוד
עורך דין נגד חברות ביטוח

עורך דין נגד חברות ביטוח

עורך דין נגד חברות ביטוח-למה ובאילו מקרים צריך לערב עורך דין בתביעה ראשית לפני שנתחיל רק נציין כי נחיצותו של עורך דין גבוהה עד מאד

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם