חותם אמינות אלעד רייך

נזקי צנרת ביטוח

אין בחייו של אדם רגעים מתסכלים יותר מאשר לגלות ברגע אחד שאחד הצינורות בביתו נפגעו, הבית הוצף והנזק למבנה והתכולה שבו גדלים, לכן מומלץ לכל אחד להיות מוכן למקרה כזה עם פוליסת ביטוח לנזקי צנרת.

נזקי צנרת

בכל מקום שבו מתגוררים בני אדם, יש לצערנו גם נזקים למבנה או לרכוש. זוהי לעיתים קרובות תופעה טבעית ובלתי נמנעת עקב מה שמכונה בלאי טבעי, פגעי מזג האוויר ותקלות שונות, עבור מקרים כאלו אנחנו מבקשים להיעזר בחברות הביטוח. בין מגוון הנזקים היכולים להגרם לבניין, תביעת ביטוח נזקי צנרת שייכים לסוג הנזקים הנפוצים יותר כאשר אנו בוחנים תביעות כנגד חברות הביטוח בנזקים למבנים. מן המפורסמות היא שהוצאות לא צפויות בגין נזקי צנרת הן גבוהות ויוצרות מורכבות רבה. לכן מומלץ ביותר לפנות לעורך דין נזקי מים בכדי לבצע את הפניה הראשונה אל חברות הביטוח. משרדו של עורך דין נזיקין אלעד רייך מלווה ומטפל בנפגעי נזקים של בעיות צנרת.

מהו ביטוח נזקי צנרת

בשנים האחרונות צומח מאד שוק הביטוח העוסק בנושא בעיות צנרת, תביעת ביטוח נזקי צנרת, הפכה באופן טבעי לנפוצה ומקובלת כאשר תפקידו של עורך דין נזקי צנרת הפך להיות חשוב ומשמעותי ביותר. הביטוח המגן מפני נזקי צנרת הוא ביטוח המפצה עבור הנזקים הנגרמים למבנה והתכולה שבו כתוצאה מנזק לצנרת. חשוב להבין שביטוח נזקי צנרת עוסק בתיקון מקור הנזק בצנרת, וגם בפיצוי עבור הציוד ותכולת המבנה אשר נפגע כתוצאה מהנזקים שגרמה התקלה בצנרת. בשל כך יש חשיבות גדולה להיעזר בשירותיו של עורך דין נזקי צנרת לטובת הטיפול בתביעה מול חברת הביטוח.

מי עוסק בביטוח נזקי צנרת ?

בכדי לרכוש את הביטוח המבוקש המטפל בנזקי צנרת פונים הלקוחות אל אחת מחברות הביטוח המוכרות ורוכשות פוליסות ביטוח ייעודיות העוסקות באופן כללי בביטוח דירה ובאופן ספציפי יותר פוליסות העוסקות בביטוח נזקי צנרת. הפוליסות המדוברות מסבירות את תנאי הפוליסה, מומלץ מאד לפני שחותמים על הפוליסה להתייעץ עם עורך דין נזקי צנרת על מנת לראות שפרטי הפוליסה עונים לצרכים שלכם. במקרה וחוויתם נזק עקב תקלה בצנרת, מומלץ לפנות, לעורך דין נזקי צנרת העוסק בין היתר בתביעות נזקי צנרת ויעשה את המיטב לטובת קבלת הפיצוי לו אתם זכאים.

תביעת נזק צנרת מה מומלץ לעשות כאשר מתגלה נזק צנרת לדירה או לעסק ?

חשוב מאוד בתחילה לדווח לחברת הביטוח על מקרה ביטוח מסוג נזק צנרת. יש לפעול באופן מידי לעצירת גורם הנזק ולאתרו וזאת על מנת שנזקי המים בדירת המגורים או בעסק לא יתגברו. פעולה זו מתבצעת למול אנשי מקצוע מסוג אינסטלטור ומאתר נזילות. כמובן שבתחילה מומלץ, לסגור את שיבר המים.

חברת הביטוח משלמת סכום חלקי בלבד, זה שאינו שנוי במחלוקת, האם מומלץ לתבוע את היתרה, באמצעות עורך דין נזקי צנרת בעל ניסיון ?

מדובר בסוגיה בעלת משמעות רבה ורווחת מאוד פעמים רבות חברות הביטוח משלמות סכום חלקי בלבד לפי קיבעת השמאי מטעמם זה שמייצג את חברת הביטוח. לכן, אני ממליץ מניסיוני הרב בכל מקרה של נזק מים לדירה או לעסק להזמין שמאי רכוש מטעמכם ובמקים מורכבים אף מהנדס. חשוב להזמין בעלי מקצוע אלו בסמוך לקרות מקרה הביטוח. השמאי/ מהנדס יערכו עבורכם חו"ד מטעמכם וייצגו אתכם. כאשר חברת הביטוח תציג את חו"ד הדעת מטעמה תהיה לכם המבוטחים אפשרות להשוות אותה לחו"ד מטעמכם. במידה ויהיו פערים משמעותיים בין חו"ד יהיה ניתן להגיש באמצעותי, תביעה כנגד חברת הביטוח.

חותם אמינות אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עו"ד אלעד רייך

אלעד רייך ושות' משרד עורכי דין, עוסק בנזיקין ביטוח ונזקי גוף, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד

אודות

לקבלת ייעוץ ראשוני

תחומי התמחות

כתבו עלינו

צרו איתי קשר גם דרך

עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם