עומדים לפני החלטה על ביצוע עסקת מקרקעין?

עסקת נדל"ן ומקרקעין מצריכה ידע וניסיון רבים ולכן מומלץ לקבל ליווי של עו"ד מומחה בעניין, וזאת על מנת לעבור את העסקה בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב לדעת בעסקאות מקרקעין ונדל"ן?

עסקאות נדל"ן גם מהצד של המוכר וגם מצד של הרוכש הן עסקאות מורכבות ודורשות ידע וניסיון רב, התמצאות בנושאים רבים, כמו חוזים, מיסוי וכו'. למעשה, על מנת לנהל עסקת נדל"ן יש צורך ממשי בליווי של עורך דין אשר מתמחה בתחום המקרקעין, וזאת לאור הסוגיות הרבות בתחומים שונים, אשר כוללות בין היתר את בדיקת מצב הזכויות בנכס, בדיקת מגבלות על העברתו ורישומו, בדיקת טיב הזכויות בנכס, סוגיות המיסוי הרלוונטיות (כמו מס רכישה, מס שבח, היטל השבחה וכו'), המצב התכנוני החל על הנכס ועוד. לא מעט פעמים שומעים בתקשורת על מצבים בהם אזרחים שלא נעזרו בשירותיו של עורך דין לענייני נדל"ן וכתוצאה מכך "נעקצו" במאות אלפי שקלים בין אם ע"י הצד השני בעסקת יד שניה לבין ע"י קבלנים לא מוסריים.

 

ליווי אישי לאורך כל התהליך של עסקת המקרקעין

ליווי של עורך דין שמתמחה בעסקאות מקרקעין ונדל"ן יכול להבטיח לכם שעסקה שלכם תתבצע בצורה הטובה ביותר, תוך מיצוי של הזכויות של הצדדים, תוך שמירה על האינטרס שלכם. עורך דין ייצג אוכם בעסקת המכירה או הקנייה שלכם, יעביר את הנכס על שמכם, יטפל בנושאי המיסוי, אתם תוכלו לקבל ייעוץ לגבי  רכישה כבר משלב של המשא ומתן המוקדם ועד לחתימת החוזה. כמן כן, חשוב לזכור שלפני עסקת הנדל"ן שאתם הולכים לבצע צריך לבדוק מיהו העורך דין שאתם בוחרים, מה בידע והניסיון שלו, מה רמת השירות שהוא נותן ועד כמה הלקוחות שלו מרוצים., וזה מפני שעסקת נדל"ן היא עסקה מורכבת ש דורשות כאמור מיומנות ומקצוענות. לכן, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין אשר מתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין, ליווה קונים ומוכרים בהצלחה.

 

ייעוץ בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה דיני עבודה עוסקים בהיבט המשפטי של היחסים בין עובד למעביד. מטרתם של דיני העבודה הינה להעניק לעובדים זכויות סוציאליות במקום עבודתם

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם