עורך דין לתביעות נגד חברות ביטוח – באילו מקרים עו"ד יכול לעזור ?

כאשר אנו מדברים על ביטוח אנחנו למעשה מדברים על שירות שאנו משלמים עליו ומקווים שלא נצטרך אותו, אך לעיתים הגורל צוחק לנו בפנים ואנו נזקקים לחסדי חברת הביטוח שבמקרים לא מעטים, לא ששה לתת לנו את הכספים המגיעים לנו. נכון, חברת הביטוח מחויבת על פי חוק לתת לנו פיצויים בגין מקרה ביטוחי המקנה לנו את הזכאות לפיצויים, אך אפילו האדם המשכיל והמיומן ביותר מן היישוב לא יוכל אל מול הניסוחים המפולפלים של סוכני הביטוח שיותירו את כולנו פעורי פה וחסרי מעש. לכן, חשובה עד מאד התערבותו של עורך דין לתביעות נגד חברות ביטוח. 

 

לבחור עורך דין מתאים

 

בדיוק כשם שלא תלכו לרופא שיניים עם בעיה רפואית בעין, כך חשוב לפנות לעו"ד המתמחה בתחום הביטוח. עורך דין לתביעות נגד חברות ביטוח יסייע לכם להתמודד מול מערכת גדולה כחברת הביטוח, הנעזרת בסוללות של עורכי דין, רופאים ויועצים. אז מצד אחד יש את המערכת המשומנת של חברת הביטוח ומצד שני אתם לבדכם, זה פשוט "לא כוחות" כמו שהיינו אומרים במשחקי כדורגל בילדותינו. לכן עו"ד המתמחה בענייני ביטוח יכול להועיל לכם עשרת מונים ולשנות ולו במעט את מאזן הכוחות לטובתכם. רק עו"ד המתמצא בכל נבכי המערכת ומכיר את הניסוחים הבעייתיים של חברות הביטוח ואת התכסיסים שהן לא פעם מנסות להערים על התובעים, יוכל לעמוד איתן מולן. 

 

כיצד חברות הביטוח מרוויחות

 

לעיתים חברות הביטוח עושות שימוש ציני במצוקתם וסבלם של המבוטחים ומציעות להם הסכמי פשרה הזויים שסכומם נמוך לאין שיעור לעומת סכום הפיצויים אותו הן צריכות לשלם לתובע במקור. מרבית התובעים יוקסמו ממקסם השווא שתציע להם חברת הביטוח בדמות של מענק כספי מיידי ובכך יפסידו לא מעט כספים המגיעים להם. בנוסף לא מעט מבוטחים משלמים על כמה פוליסות ביטוח שלמעשה מבטחות את אותם מקרים ועל כן משלמים סכומים כפולים ומכופלים ללא הצדקה נראית לעין, לכן חשוב לפנות לעורך דין לתביעות נגד חברות ביטוח שיעזור לכם לעשות סדר בכל פוליסות הביטוח הרבות שלכם וידאג שלא תשימו את כספכם על קרן הצבי. חברות הביטוח מרוויחות מכל ריבוי הפוליסות הכפולות הללו מכיוון שהן גוזרות פרמיות על כל פוליסה. 

 

דחיית תביעה

לעיתים חברות הביטוח עלולות לדחות תביעת ביטוח מסיבות שונות. אחת מהסיבות, טענה שבמעמד החתימה לא גילה המבוטח לחברת הביטוח את כל העבר הרפואי שלו ועל כן זו עילה לדחיית תביעה. מקרה נוסף הוא מסירת גרסאות סותרות או לא תואמות במקרה של תאונה, למשל, אם אדם עבר תאונת דרכים ומסר גרסאות שונות של מאורעות התאונה, לשוטר במקום התאונה, לבית החולים ולחוקר חברת הביטוח או השמאי, אזי ישנה עילה לדחיית תביעה על ידי חברת הביטוח. מפאת כל הסיבות שציינו כדאי להתייעץ עם עורך דין לתביעות נגד חברות ביטוח שיעזור לכם למנוע מקרים אלו.

למידע נוסף על עורך דין ביטוח לחצו כאן

עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

למה אתה צריך עורך דין בתביעת ביטוח? כשם שנהג חדש לא עולה על ההגה לבדו מבלי מורה או מבוגר מנוסה יותר כבר מההתחלה, כך גם

קראו עוד

חלית? נפצעת? אסור לפטר אתכם!

אם חליתם או נפצעתם ואינכם יכולים להמשיך לבצע את התפקיד שלכם במקום העבודה, עליכם לדעת שהמעסיק צריך לבצע את ההתאמות הנדרשות בתפקיד שלכם, כך שאתם

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם