עורך דין תביעות ביטוח

למה אתה צריך עורך דין בתביעת ביטוח?

כשם שנהג חדש לא עולה על ההגה לבדו מבלי מורה או מבוגר מנוסה יותר כבר מההתחלה, כך גם במקרה דנן, לא תובעים חברות ביטוח ללא עזרתו של עו"ד מומחה. נכון, כולנו מצפים שכשם שאנו משלמים מידי חודש לחברת הביטוח שלנו ממיטב כספנו כך גם כאשר תגיע הצרה, חברת הביטוח תהיה לצידנו ותדע לפצות אותנו כיאות, אך למרבה הצער, לעיתים לא כך הדבר ורבים מהמבוטחים נותרים קרחים מכאן ומכאן. אז כדי שאתם לא תישארו קרחים מכאן ומכאן, קראו את המאמר הבא ורכשו כמה טיפים שיקלו עליכם את ההתמודדות אל מול חברת הביטוח. 

 

טופסולוגיה

 

אך איך יצא אדם מהיישוב למלחמה מול חברות הביטוח לבדו, הרי זה כמו שחייל בודד יצא לקרב אל מול גדוד. במקרה שלנו לחברות הביטוח אכן יש גדוד של עורכי דין מפולפלים ומיומנים שידעו למשוך אתכם בלשונכם ולגרום לכם לוותר על פיצויים עתידיים גדולים על מנת לקבל פיצוי נמוך בהרבה "על המקום". לכן אתם זקוקים ל – עורך דין תביעות ביטוח המצוי ברזי המקצוע הביטוחי ויודע להתנסח היטב אל מול פקידי חברת הביטוח. ברבים מהמקרים חברות הביטוח ינסו להתיש את התובע עם טפסים ותיזוזים  אין ספור, על מנת לגרום לו לוותר מהר יותר, אך כאן נכנס לתמונה עורך דין תביעות ביטוח, שלא מפחד מטפסים ומתיזוזים כי זוהי העבודה שלו, לתת לכם ראש שקט ולתרום לכך שתקבלו את מירב הפיצויים להם אתם זכאים. עו"ד מיומן המתעסק כל היום בסוג זה של עבודה, עושה אותה כבר עם עיניים עצומות ולכן כדאי לכם להיעזר בו. 

 

מדוע אנשים ממשיכים לעשות ביטוח?

 

זו שאלה מתבקשת, אם חברות הביטוח מערימות עלינו קשיים, מדוע אנשים ממשיכים לבטח אצלן. התשובות הן רבות, אחת, ברבים מהמקרים המבוטחים כלל אינם יודעים שהם מבוטחים דרך מקום העבודה, שנית, עד שאתה עצמך לא נדרשת להתמודדות זו, אתה לא מאמין שזה אכן כה קשה לקבל פיצויים המגיעים לך. כמו כן, שיטת ההפחדה גם היא תורמת היטב, אנשים מפחדים מהיום הנורא שמשהו רע יקרה להם והם יאלצו להסתמך על חסכונותיהם גרידא ולכן מרגישים בטוחים יותר כאשר יש את חברת הביטוח. כמובן שקיימים גם ביטוחים שהם על פי חוק, ביטוח חובה לרכב או ביטוח פנסיה. 

 

חוק ההתיישנות

 

טעות נפוצה עד מאד בקרב לא מעט מבוטחים היא ההנחה שבעת הגשת התביעה לחברת הביטוח, בעצם תהליך ההתיישנות נעצר ולא כך הדבר. חוק ההתיישנות על תביעת ביטוח הוא 3 שנים מהמקרה הביטוחי, חברות הביטוח לעיתים מושכות את תהליך התביעה עד כדי כך שהתביעות מתיישנות ואז התובעים לא יודעים את נפשם, לכן חשוב להיוועץ עם עורך דין תביעות ביטוח, היודע מה צריך לעשות על מנת לעצור את תהליך ההתיישנות על תביעות ביטוח. לא פעם נדרשת התערבות ביהמ"ש בתביעות כגון אלה ורק כך עשויה להיבלם ההתיישנות.

למידע נוסף על ייצוג של עורך דין ביטוח לחצו כאן!

 

עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

למה אתה צריך עורך דין בתביעת ביטוח? כשם שנהג חדש לא עולה על ההגה לבדו מבלי מורה או מבוגר מנוסה יותר כבר מההתחלה, כך גם

קראו עוד

חלית? נפצעת? אסור לפטר אתכם!

אם חליתם או נפצעתם ואינכם יכולים להמשיך לבצע את התפקיד שלכם במקום העבודה, עליכם לדעת שהמעסיק צריך לבצע את ההתאמות הנדרשות בתפקיד שלכם, כך שאתם

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם