חותם אמינות אלעד רייך

תביעת חברת ביטוח תאונת דרכים

תביעת חברת ביטוח תאונות דרכים – למרבה הצער, תאונות דרכים הן עניין שהפך לשגרה יומיומית בין אם מדובר בפגיעה בהולכי רגל ובין אם בנהגים אחרים. מדי יום מוגשות עשרות תביעות לחברות הביטוח על פי חוק הפלת"ד על מנת לקבל פיצוי עבור הנזקים. המאמר יפרט כיצד מגישים תביעה על תאונת דרכים ובנוסף, יפרט מספר דגשים חשובים הקשורים לתאונת דרכים המלווה בנזקי רכוש לרכב.

 

מה עושים לאחר פגיעת תאונת דרכים?

אם חלילה נפגעתם בתאונת דרכים חוק הפלת"ד מאפשר לכם להגיש תביעה עבור נזקי גוף ונפש מבלי צורך להוכיח דבר. עליכם להביא אישור מהמשטרה על התאונה, לקבל טיפול רפואי, לשמור את המסמכים וההמלצות לטיפולי ההמשך ולפנות למשרד עורך דין תאונות דרכים על מנת להגיש תביעה משפטית נגד חברת ביטוח החובה שלכם.

 

מה עושים במקרה והתאונה קרתה בדרך לעבודה?

במקרה של תאונת דרכים בעבודה או תאונת דרכים בדרך לעבודה או בחזרה מהעבודה, התאונה תיחשב כתאונת עבודה. מצב כזה מחייב אתכם להודיע למעסיק על התאונה ולהגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי על מנת לקבל פיצוי על אובדן כושר עבודה חלקי או מלא בהתאם ונפגעתם. כאשר מדובר בתאונת דרכים בהקשר לעבודה.

 

מה עושים לאחר תאונת דרכים המלווה הנזקי רכוש לרכב,

במקרה והייתם מעורבים בתאונת דרכים המלווה בנזקי רכוש לרכב ורכבכם ניזוק בצורה משמעותית או קלה, מומלץ, לפנות לשמאי רכב, על מנת שזה יעריך את גובה הנזק אשר נגרם לרכבכם בתאונת הדרכים. במידה ונגרמה, ירידת ערך לרכבכם בדוח השמאי תצוין גובה ירידת הערך ומה משמעות הכספית.

 

האם מומלץ, להגיש חו"ד נגדית כאשר מוגשת כנגדכם תביעת נזק רכוש לרכב,

במקרה בו אינכם מבוטחים בביטוח רכוש והוגשה נגדכם תביעת נזקי רכוש לרכב מומלץ, להגיש חוו"ד נגדית לגובה הנזקים המצוינים בכתב התביעה. חשוב מאוד, כי שמאי רכב מטעמכם, יבדוק את רכב התובע ויכין עבורכם דוח שמאי נגדי בכל הקשור לנזקים בדוח השמאי מטעם התובע.

 

מה חשיבותו של טופס ההודעה בנזקי רכוש לרכב כתוצאה מתאונת דרכים,

טופס הודעה הינו הגרסה לתאונה אותה ממלא נהג רכב המעורב בתאונת דרכים המלווה בנזק3י רכוש לרכב, בטופס ההודעה יכתוב הנהג המעורב בתאונה את אופן התרחשות תאונת הדרכים המלווה בנזקי רכוש לרכב. חשוב, לפרט בטופס ההודעה בצורה מדויקת כיצד ארעה תאונת הדרכים. לטופס ההודעה חשיבות רבה ביו היתר, במידה והתיק מגיע לתביעה משפטית, טופס ההודעה נערך בדרך כלל בסמוך לקרות אירוע התאונה ומתאר את הגרסה לאופן התרחשות התאונה ומכאן חשיבותו. כאשר יש מחלוקת בין הנהגים לטופס ההודעה ולגרסה הרשומה  בו יש משמעות רבה.

 

מה מומלץ לעשות לאחר תאונת דרכים המלווה בנזקי רכוש לרכב,

במידה וניתן יש לצלם את הרכבים בטרם הוזזו כמו כן, יש לצלם את מיקומי הפגיעות ברכבים המעורבים התאונת הדרכים. ראיות אלו יכול ויעזרו להבנת מנגנון התאונה ומי הנהג אשר גרם לתאונת הדרכים. יש לשמור את התיעוד ולהעביר לעורך דין נזקי רכוש לרכב בעת הגשת התביעה, במידה ויש מחלוקת אחריות בין הנהגים המעורבים.

 

ביטוח צנרת

ביטוח צנרת הוא מסוג הדברים שלא תמיד מבינים כמה חשובים הם עד שזקוקים להם. ביטוח הצנרת הוא חלק מחבילת ביטוח הדירה ברוב המקרים, לכן חשוב

קראו עוד

נזקי צנרת ביטוח

אין בחייו של אדם רגעים מתסכלים יותר מאשר לגלות ברגע אחד שאחד הצינורות בביתו נפגעו, הבית הוצף והנזק למבנה והתכולה שבו גדלים, לכן מומלץ לכל

קראו עוד

תביעת נזיקין בגין תאונת עבודה

עובדים רבים עברו תאונה במסגרת מקום העבודה שלהם. למרבה הצער, חלקם לא יודעים שיש באפשרותם להגיש תביעת נזיקין שתוביל לקבלת פיצויים בעקבות נזקי הגוף שאירעו

קראו עוד
חותם אמינות אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עו"ד אלעד רייך

אלעד רייך ושות' משרד עורכי דין, עוסק בנזיקין ביטוח ונזקי גוף, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד

אודות

לקבלת ייעוץ ראשוני

תחומי התמחות

כתבו עלינו

צרו איתי קשר גם דרך

עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם