תפריט
תפריט

תביעת נזקי מים והצפה

עורך דין תביעת נזקי מים, צנרת והצפה

ביתכם הוצף וגרם לנזקי מים ? הצנרת התפוצצה? תבעתם את חברת הביטוח והתביעה נדחתה? שולמו לכם תגמולי ביטוח בחסר?

נזק צנרת יכול להתרחש כתוצאה מאירוע גשם חריג מפיצוץ צינור בדירת השכנים או מצינור לקוי שהתפוצץ בדירת הניזוק נזק מים לדירה או לעסק יכול להתבטא בהצפת דירת מגורים, רטיבות בקירות הדירה ו/או העסק חול רטוב מתחת לריצוף, עובש, עליה קפילרית של מים לקירות הדירה.

נזקי מים והצפה

את מי תובעים במקרה של הצפה?

מאחר ומדובר בתיק נזיקין יש לבדוק מי אחראי לקרות הנזק האם מדובר בשכן מהדירה מעל ו/או האם הנזק התרחש כתוצאה מצינור לקוי שבאחריות וועד הבית ושייך לרכוש המשותף ו/או שמדובר חלילה בנזק צנרת מהדירה עצמה.

בכל אחד מהמקרים ניתן לתבוע את המזיק ואת את חברת הביטוח שלו ככל ויש ברשותו ביטוח לנזקי מים.

עורך דין נזקי מים

נזקי מים רבים מתרחשים כתוצאה מאיטום לקוי למשל של מרפסת הדירה שמעל דירת הניזוק. עו"ד נזקי מים יידע להפנות את התביעה לצד ג' האחראי לאיטום דירתו ולתבוע את נזקי הצנרת בדירת הניזוק.

מקרה נוסף ושכיח שעולה רבות כטענה מצד חברות הביטוח הוא נזק המים הינו כתוצאה של איטום לקוי בדירה ומשכך, אין נזק צנרת המכוסה בפוליסה. עו"ד נזקי מים יידע לאפיין את גורם הנזק בעזרת מומחים/שמאים ולתבוע את חברת הביטוח כאשר יש בידו את ההוכחה כי מדובר בנזק צנרת בר תביעה ומכוסה במסגרת הכיסוי הביטוחי.

עורך דין נזקי צנרת

דירת המגורים שניזוקה בדר"כ מבוטחת בביטוח כנגד סיכון נזקי מים אולם, חברת הביטוח אינה ממהרת לשלם עבור נזקי המים לדירת המגורים או העסק הניזוק. חברות הביטוח עובדת עם קבלני משנה המשמשים עבורה קבלני אינסטלציה. בכל מקרה בו חברת הביטוח דוחה את תביעתכם או מספקת שירות לקוי ניתן להתייעץ עם משרדי המתמחה בנזקי מים לדירה או לעסק.

תחומי התמחות משרד עוד אלעד רייך ושות'

משרד עו"ד נזיקין אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג מבוטחים למול חברות הביטוח בכל הקשור לתביעות נזקי צנרת.

דחיית תביעה מצד חברת הביטוח חוסכת לחברת הביטוח כסף רב כל שנה ובכך מגדילות חברת הביטוח את השורה התחתונה. התנהלות חברת הביטוח מתאפשרת בעיקר לנוכח פערי הידע וההתמחות בין מומחי חברת הביטוח לבין האדם מן השורה שאינו בקיא בדיני הביטוח ולא מודע לזכויותיו וכיצד ניתן למצות אותן.

חברת הביטוח אינה משלמת - הגישו תביעת ביטוח למימוש זכויותיכם.

במידה וחברת הביטוח דחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח נזקי צנרת לדירה או לעסק, משרדי יפעל למיצוי זכויותיכם. הניסיון שלנו בהתמודדות למול חברות הביטוח מאפשר לכם המבוטחים למצות את מלאו זכויותיכם. הליך התביעה למול חברת הביטוח יכול להיות מהיר וממוקד כאשר מגיעים מוכנים כבר בשלב הראשון עם חוות דעת מומחים/ קבלות/ חשבוניות להוכחות הנזק.

קיבלתם מכתב דחייה– חברת הביטוח אינה משלמת.

חברת הביטוח אינה משלמת פיצוי ודחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח. משרד עו"ד אלעד רייך, ושות' יפעל לממש את זכויותיכם תוך מתן דגש על פתרונות וכלים משפטיים עדכניים בהתאם לפסיקה ולדין. אם קיבלתם מכתב דחיה התייעצו עם משרדנו בהקדם. דחית התביעה  אינה מסיימת את ההליך וניתן לעשות המון על מנת לקבל את הפיצוי המגיע מחברת הביטוח.

התמודדות למול חברת הביטוח רק עם עו"ד נזקי מים

פוליסת הביטוח הינה חוזה משפטי מורכב. מבוטח לא תמיד מכיר את הזכויות המגיעות לו במסגרת הכיסוי הביטוחי. במקרה בו חברת הביטוח אינה משלמת תגמולי ביטוח ניתן לפנות למשרדי ולפעול באמצעות כלים משפטיים לקבלת הפיצוי.

ניסיון משרדנו בתביעות נזקי מים למול חברות הביטוח.

ערכי דין במשרדנו, בעלי ניסיון רב בטיפול בתביעות ביטוח נזקי צנרת. משרדנו עומד בקשר עם מומחים/שמאים/בעלי מקצוע רלוונטים לכל מקרה של נזק לצנרת. לכל תיק נבנת דרך פעולה מתאימה בהתאם לניסיבות המקרה ולאופי הנזקים  וכל זאת, במטרה שהלקוחות שלנו יקבלו את תגמולי הביטוח במהירות האפשרית תוך מתן פיצוי מקסימלי בנסיבות העניין.

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: