עורך דין נזקי מים בראשון לציון

מה הכי חשוב לדעת במקרה של נזקי מים לדירה שלכם?

נזקי מים יכולים להופיע בכל דירה או בית פרטי, גם אם מדובר בבניין או בית חדש. חשוב לדעת כי ברוב המקרים מדובר על פיצוץ בצנרת הבית שלכם או של השכן. מכיוון שזה יכול לקרות לכל אחד, בעלי דירות ובתים פרטיים רבים ברחבי הארץ מבטחים את ביתם בביטוח דירה הכולל כיסוי ביטוחי לנזקי מים וצנרת. במקרה של נזקי מים לבית שלכם, חשוב לממש את הפוליסה הקיימת של ביטוח הדירה על מנת שתכסה את הוצאות התיקון.

הבית שלכם נמצא בעיר ראשון לציון או באזור השפלה? אם חברת הביטוח לא מוכנה לשלם את הוצאות התיקון, או מאשרת תשלום חלקי, כדאי לכם לפנות לעורך דין נזקי מים בראשון לציון בכדי לתבוע את חברת הביטוח ולדרוש את הפיצוי המגיע לכם.

משרד בראשון לציון שנותן שירות בנזקי מים

נזקי מים והצפה

נזקי המים, אשר מותירים עקבות בתקרות ובקירות הבית, מותירים לעיתים רבות גם תסכול רב אצל בעלי הדירה. את התסכול הרב מנזקי המים אפשר לתעל לפעילות רצויה, שתביא את בעלי הדירה לפיצוי מלא אשר יכסה את הוצאות התיקון ואף מעבר לכך. לצורך כך יש לנסח כתב תביעה מסודר ותקין, יחד עם עורך דין מוסמך, על מנת שיבהיר את טענותיכם בבית המשפט.

הנזק לדירה נגרם מפיצוץ בצנרת שלכם או של השכנים? האם הוא נגרם מירידה של גשמים? חשוב לבדוק עם עורך דין מנוסה מה הסיכויים לקבלת פיצוי באחד מהמקרים הללו. משרד בראשון לציון שנותן שירות בנזקי מים יכול לייעץ ולכוון אתכם לניסוח כתב התביעה שיביא לפיצוי המיוחל בסופו של תהליך התביעה.   

תביעות נזקי מים בראשון לציון

אם יש לכם ביטוח לדירה בראשון לציון, חשוב לבדוק בפוליסה האם מופיע סעיף הנוגע לנזקי מים וצנרת. במידה וכן, אתם יכולים לפנות לחברת הביטוח בדרישה לקבלת פיצוי. לאחר הפנייה לחברת הביטוח ובדיקה של המקרה שלכם, יתכן ותקבלו את אחת מ-2 התשובות הבאות:

"חברת הביטוח מאשרת לכם פיצוי חלקי!"

"לפי הפוליסה שלכם אתם לא זכאים לפיצוי כלל!"

חשוב להבין כי חברות הביטוח לא מקלות על מבוטחים אשר מגישים תביעה לפיצוי ולכן ישנן תביעות רבות כנגד חברות הביטוח במקרים של נזקי מים. תביעות נזקי מים בראשון לציון כנגד חברת ביטוח כדאי להגיש רק בליווי עורך דין מוסמך בעל ניסיון בתיקים הנוגעים לנזקי מים וצנרת. מלבד זאת, יש לדעת שאם מגיע לכם פיצוי מלא – עורך הדין ייצג אתכם מול חברת הביטוח במטרה שתקבלו את הפיצוי במלואו!

מוכנים לדרוש פיצוי מלא מחברת הביטוח? התקשרו עכשיו למשרד עורך הדין אלעד רייך >>>

 

* יש להוסיף קישור למשפט המופיע מעלה: בגירסת הMobile – קישור למספר הטלפון. בגירסת ה-PC קישור לדף צור קשר.

 

פנייה לעו"ד נזקי מים בראשון לציון

מעוניינים להתחיל בתהליך התביעה לפיצוי נזקי מים? כל מה שנותר לכם לעשות הוא לפנות לעו"ד נזקי מים בראשון לציון ולהתחיל בתהליך התביעה. משרד עורך דין נזקי מים בראשון לציון של עורך הדין אלעד רייך, נחשב למקצועי ביותר בתחום נזקי מים וצנרת באזור השפלה בכלל ובאזור ראשון לציון בפרט. המשרד מטפל בתביעות בעלי בתים ובעלי עסקים כנגד חברות הביטוח במקרים בהם חברות הביטוח לא מאשרות לשלם את הפיצוי למבוטח.

התקשרו עכשיו למשרד עורך הדין אלעד רייך, אשר ממוקם באזור מרכזי בעיר ראשון לציון, וקבעו פגישה ראשונית לטיפול מקצועי ומיומן במקרה שלכם.

ייעוץ בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה דיני עבודה עוסקים בהיבט המשפטי של היחסים בין עובד למעביד. מטרתם של דיני העבודה הינה להעניק לעובדים זכויות סוציאליות במקום עבודתם

קראו עוד

הקשר בין שעון נוכחות לתאונת עבודה

תאונת עבודה מוגדרת כתאונה שהתרחשה במהלך העבודה, בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה. למעשה, תאונות כאלה מוגדרות כאירועים בלתי צפויים שיכולים להביא לפגיעה פיזית או

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם