עורך דין תביעות ביטוח

משרד עורך דין אלעד רייך ושות'

עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח איך לדעת מתי צריך לשכור עורך דין להתמודדות מול הביטוח?

לא בכל יום אתם נדרשים להחלטות הרות גורל כמו זו, כיצד להתמודד אל מול חברת הביטוח בעת מימוש תביעה על מנת לקבל פיצויים, אז נכון, התשובה המיידית היא שלהוציא כסף מחברת הביטוח זה כמו להוציא מים מן הסלע. אז לא, אל תאבדו תקווה, ישנם לא מעט דרכים להתמודד מול חברות הביטוח הגדולות והשבעות, נכון זה לא קל ולעיתים עלול להימשך תקופה לא קצרה אך עם ההצלחה מגיעים גם הפירות. 

עורך דין תביעות ביטוח

כיצד מתמודדים מול חברות הביטוח

הדרך הטובה ביותר להתמודד מול חברות הביטוח היא להכיר היטב את כל דרכי פעולתן ו"התכסיסים" שלהן, בצורה כזו שרק עורך דין תביעות ביטוח אמיתי מסוגל להתמודד איתן. כשאתם רוכשים פוליסת ביטוח, מן הסתם אתם מצפים שכאשר תגיעו לצוק העיתים ותהיו זקוקים לכספי חברת הביטוח, היא תהיה שם בשבילכם ולעיתים לא רק שלא כך הם פני הדברים אלא בדיוק להיפך. כאשר עובד מסוים נפצע במקום עבודתו וזקוק לפיצויים מחברת הביטוח שלו, חברת הביטוח תערים עליו קשיים ובעזרת סוללת רופאים מיומנת תנסה לא פעם ואף תצליח להשתחרר מהחוזה עליו היא חתומה אל מול המבוטח, על כן נדרשת במקרה כזה התערבותו של עורך דין תביעות ביטוח שיהיה יד ימינכם במאבק מול חברת הביטוח וסוללת המומחים שלה. 

חתימה על חוזה ביטוח

בשונה ממוצרים אחרים בשוק, פוליסת ביטוח היא מוצר שאדם רוכש על מנת שלא יהיה זקוק לו, לכן רוב האנשים לא באמת משקיעים מחשבה על תנאי הפוליסה או הסעיפים והאותיות הקטנות שעלולים לשים להם מקל בגלגלים ברגע האמת, לכן אל תתביישו, לפני כל חתימה על פוליסה כזו או אחרת, גשו לעורך הדין שלכם או לכל עו"ד אחר שאתם מכירים ותנו לו לעבור על החוזה, טובים השניים מן האחד, נאמר כבר פעם, זוג עיניים נוסף שיעיף מבט על החוזה עשוי לסייע לכם להינצל מחוזה דרקוני כובל ומכביד. גם אם אתם מלומדים ומשכילים ומאחוריכם אין ספור שנות לימוד והשכלה אין זה אומר כלל שתצליחו להתמודד מול חברת ביטוח מאורגנת היטב שיכולה באבחת כנף להרעיף עליכם אין ספור חוזים ומסמכים שגם אתם עלולים להתייאש מהבירוקרטיה, לכן, תנו לעורך דין תביעות ביטוח להתעסק עם בירוקרטיה והשאירו לכם ראש שקט.  

כיצד חברות הביטוח מצליחות להרדים אותנו

רבים מכם בטח לא יודעים שעל כל הגשת תביעה לביטוח, ישנה התיישנות של שלוש שנים ואפילו אם הגשתם את התביעה אין זה אומר שהזמן עוצר מלכת, להיפך, הסחבת והבירוקרטיה הם הלחם והחמאה של חברות הביטוח במקרים האלו ושעון החול עובד רק לרעתכם. בנוסף יש לחברות הביטוח לא מעט טריקים בשרוול שיוכלו להמתיק לכם את הגלולה ולגרום לכם להיות שאננים בזמן שלא באמת קיבלתם את מירב הפיצויים להם אתם זכאים, הם לא תמימים שם במגדלי השן של חברות הביטוח והם מודעים היטב לעובדה שכאשר אדם נמצא במצוקה, הוא יסכים גם לסכום נמוך ממה שמגיע לו, העיקר שיהיה לו עם מה להתנהל כספית. בנוסף העובדה שיש לכם קרוב לודאי לא מעט קרנות ביטוח ואתם כנראה לא עוקבים עקב בצד אגודל אחרי כל אחת ואחת מהקרנות, עובדה זו עוזרת מאד לחברת הביטוח. על כן, פנו לעורך דין תביעות ביטוח שיסייע לכם לקבל את מלוא סכום הפיצויים וידאג שחברות הביטוח לא "ימרחו" אתכם. אז אל תגידו, לי זה לא יקרה, שימו עתידכם בידכם ותדאגו שלכם זה לא יקרה. 

למידע נוסף באיזה מקרים עורך דין ביטוח יכול לסייע, לחצו כאן!

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני:

תוכן עניינים
עו"ד אלעד רייך
עו"ד אלעד רייך

עורך דין אלעד רייך ושות' , עוסק בתביעות נזיקין ביטוח ותאונות דרכים, מתוך שליחות ובמטרה לממש את מלוא הזכויות של לקוחות המשרד.אם ברצונך למקסם את פיצוי נזיקין המגיעים לך, עו"ד מטעם המשרד ישמח לעמוד לרשותך! נציגינו ממתינים לפנייתך כעת.
טלפון: 03-5180099

אודות
עורך דין נזיקין
עורך דין תאונות דרכים
עורך דין ביטוח לאומי
עורך דין נזקי רכוש

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: