עורך דין אובדן כושר עבודה בראשון לציון

גרים בראשון לציון ואיבדתם את היכולת הפיזית לעבוד? אם נפגעתם בתאונה או חליתם במחלה אשר אינה מאפשרת לכם לעבוד, כדאי שתדעו כי יש סיכוי רב שאתם מבוטחים בביטוח אובדן כושר עבודה גם אם לא ידעתם זאת עד היום. על מנת שתוכלו לדאוג לזכויות שלכם ולקבל קצבה חודשית לאורך התקופה בה אינכם יכולים לעבוד, כדאי לכם לפנות לעורך דין אובדן כושר עבודה בראשון לציון תוכלו למצוא את אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום אובדן כושר עבודה.

משרד בראשון לציון שנותן שירות באובדן כושר עבודה

לפני החיפוש אחר משרד בראשון לציון שנותן שירות באובדן כושר עבודה, חשוב לאסוף את כל החומר הרפואי לאורך כל תקופת החולי או לאחר התאונה אשר קרתה לכם. החומר הרפואי יהווה בסיס לתביעה כנגד חברת הביטוח אצלה אתם מבוטחים בביטוח אובדן כושר עבודה. משרד עורכי דין מקצועי ילווה אתכם בתהליך התביעה נגד חברת הביטוח.

הבעיה: תביעות אובדן כושר עבודה בראשל"צ מקרים בהם חברת הביטוח לא מוכנה לשלם למבוטח

על מנת שתוכלו להתמודד עם הקושי הכלכלי הנגרם עקב אי היכולת לעבוד, מומלץ לכם לדרוש את מלוא זכויותכם מחברת הביטוח. במידה וחברת הביטוח מתנערת מהחובה שלה לשלם לכם קצבה חודשית, כדאי לכם לפנות לעורך דין המתמחה בהגשת תביעות אובדן כושר עבודה בראשל"צ.

הפתרון: עו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה בראשון לציון

אחת השאלות שיעלו בפגישתם עם עורך דין אובדן כושר עבודה, היא – מה הסיבה לכך שאינכם יכולים לעבוד? אם נפגעתם בתאונת עבודה – במקרה זה יש לבדוק האם הפיצוי המגיע לכם מקורו מחברת הביטוח שלכם או מביטוח לאומי. חשוב לציין כי הפיצויים המשולמים דרך חברת הביטוח וביטוח לאומי במקביל, לא יכולים לעבור את השכר אותו העובד היה מקבל במידה והיה ממשיך לעבוד כרגיל. בנושאים של תביעות עקב תאונת עבודה, ניתן לפנות לעו"ד המתמחה באובדן כושר עבודה בראשון לציון ולקבל ליווי מקצועי ואישי לטיפול בתביעה שלכם.

תביעות אובדן כושר עבודה בראשון לציון – איך מתחילים?

קיבלתם החלטה שאתם מעוניינים לתבוע את חברת הביטוח שלכם? קיבלתם החלטה נבונה! תביעות אובדן כושר עבודה בראשון לציון ואזור השפלה עושים רק עם משרד עורך הדין המנוסה והמוביל בישראל – משרד עורך הדין אלעד רייך. אלעד רייך נחשב לעורך דין אובדן כושר עבודה בראשון לציון המקצועי ביותר בתחום.

עורך דין אובדן כושר עבודה בראשון לציון – עורך דין אלעד רייך

משרד עורך הדין אלעד רייך ממוקם באחד האזורים המרכזיים בישראל עם גישה נוחה להגעה דרך צירים ראשיים כגון כביש 4 וכביש 431. המשרד ממוקם בעיר ראשון לציון ומספק שירות מקצועי ואישי למאות לקוחות ברחבי הארץ. אם אתם מחפשים עו"ד מקצועי בראשון לציון בתחום אובדן כושר עבודה, משרד עורך הדין אלעד רייך הוא הכתובת המקצועית ביותר עבורכם.

חוזה-לשיפוץ-בניין-משותף

חוזה לשיפוץ בניין משותף

מתגוררים בבניין משותף ומעוניינים לערוך שיפוץ יסודי בבניין? עומדים בפניכם מספר אתגרים שיהיה עליכם להשלים ואפשר להתחיל בכך שתגייסו את כלל הדיירים לטובת העניין ותשיגו

קראו עוד

נהיגה בזמן פסילה

מאת: עו"ד תעבורה  אלעד רייך אחת מעבירות התנועה אשר נחשבות מבחינת משטרת ישראל לפגיעה חמורה וזלזול בחוק היא – נהיגה בזמן פסילה. נהג הנתפס נוהג ברכבו בזמן

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם