משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

עורך דין נזיקין ברחובות

תאונת דרכים

נשיכת כלב

תאונת אופנוע

נכות כתוצאה מתאונה

נפילה במרחב הציבורי

עורך דין לענייני נזיקין ברחובות

עורך דין נזיקין ברחובות מעניק שירות ללקוחות המשרד בכל הקשור לדיני נזיקין כאשר ההתמחות של משרדנו היא הגשת תביעות נזקין וביטוח כנגד גורמים שהתרשלו כנגד לקוחותינו או כנגד חברות ביטוח בכל הקשור לתביעות אובדן כושר עבודה, נזקי צנרת, תאונות דרכים, נזקי רכוש לרכב, תאונות תלמידים ועוד.

משרדנו צבר ידע והתמחות רבת שנים בתביעות נזיקין כנגד גורמים רשלניים. משרד עורך דין ברחובות המתמחה בליווי משפטי תוך מתן דגש על השגת פיצוי מקסימלי ללקוחות המשרד. משרדנו יפעל, עבורך הלקוח תוך שקיפות על מנת למקסם את גובה הפיצוי בהתאם לנסיבות המקרה. חשוב לדעת, כי ישנה חשיבות רבה לפניה לעורך דין נזיקין, כבר בתחילת ההליך ובסמוך לקרות הנזק, משרדנו, יפעל עם הלקוח על מנת להגיש את תביעתו כנגד הגורם הרלוונטי אשר התרשל בעניינו. עורך דין נזיקין ברחובות, ממשרדנו ילווה את הניזוק מתחילת ההליך המשפטי ועד למועד קבלת הפיצוי מחברת הביטוח או מכל גורם שהתרשל בנסיבות העניין. חשיבות הפנייה לייעוץ, משפטי הנה גבוה מאוד וככל ופונים לעורך דין ביטוח או עורך דין נזיקין כבר בסמוך לקרות הנזק אלמנט זה משפר את סיכויי הצלחת התביעה בבוא העת.

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני:

תביעת נזקי רכוש לרכב ע"י עורך דין נזיקין ברחובות

בכל שנה מוגשות תביעות רבות לבתי המשפט בנושא נזקי רכוש לרכב על ידי עורך דין נזיקין ברחובות. במסגרת תביעת רכוש לרכב, ניתן לתבוע את הנהג הפוגע ואת חברת הביטוח שבה הוא מבוטח בביטוח צד ג' למקרה של תאונה. במידה והתרחשה תאונת דרכים המלווה בנזקי רכוש לרכב מומלץ לצלם את הרכבים המעורבים בתאונה עוד בטרם הוזזו וזאת על מנת שניתן יהיה ללמוד כיצד אירעה התאונה. כמו כן, לקחת את פרטי על הנהגים אשר היו מעורבים בתאונה לרבות פרטי ביטוח.

תביעת נזקי הצפה לדירת מגורים או עסק

נזק צנרת יכול להתרחש כתוצאה מאירוע גשם חריג מפיצוץ צינור בדירת השכנים או מצינור לקוי שהתפוצץ בדירת הניזוק נזק מים לדירה או לעסק יכול להתבטא בהצפת דירת מגורים, רטיבות בקירות הדירה או העסק חול רטוב מתחת לריצוף, עובש, עליה קפילרית של מים לקירות הדירה. בכל מקרה של נזק מים לדירה מומלץ לצלם את הנזקים למבנה ולתעד את הדירה או העסק בסרטון קצר המדגים את הנזקים למבנה הדירה או לעסק. ולאחר מכן מומלץ לפנות לעורך דין נזיקין המתמחה בתביעות נזיקין.

משרדנו יכול לעזור לכם בכל עת ומתמחה בנזקי מים, ע"י עורכי דין נזיקין ברחובות.

תביעת ביטוח תאונות אישיות ע"י עורך דין נזיקין

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח עצמאי שאינו תלוי בשאר פוליסות הביטוח הקיימות למבוטח. חשוב להדגיש כי ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח עצמאי והמבוטח יכול לרכוש אותו בנוסף לכל ביטוח שכבר קיים ברשותו. ביטוח תאונות אישיות נועד בעיקרו להעניק תגמולי ביטוח במקרה של תאונה. ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי קבוע מראש כאשר מתרחש הסיכון שנקבע בפוליסה. בכל מקרה של תאונה יש לפנות לעורך דין נזיקין שמתמחה גם בביטוח כדי להגיש תביעה לחברת הביטוח.

תביעות נזיקין? רק עם המומחים!

משרד עורכי דין נזיקין ברחובות

בתביעות בהם נגרמו נזקי גוף לניזוק נדרש להגיש חוות דעת רפואית להוכחת עניין שברפואה. בתביעת רכוש נדרש להגיש חוות דעת על ידי שמאי שיעריך את גבוה הרכוש שניזוק. כמובן, שגם למזיק ולחברת הביטוח שלו יש אפשרות להגיש חוות דעת נגדית השוללת את גובה הנזק. 

משרד עורך דין נזיקין ברחובות - ניסיון משרדנו

משרד עורך דין נזיקין ברחובות בעל ניסיון בטיפול בתביעות ביטוח ונזקין. משרדנו, בקשר עם מומחים רלוונטיים במספר רב של תחומים. 

עורך דין נזיקין ברחובות שבמשרדנו מעניק שירות ללקוחות באזור רחובות ומטפל בתיקי רכוש ונזקין רבים במגוון תחומים: נזקי רכוש לדירה, לעסק, נזקי גוף, תאונות עבודה, ייצוג בוועדות הביטוח הלאומי, ייצוג למול חברות ביטוח בכל הקשור לאובדן כושר עבודה ועוד. בכל מקרה ביטוח או נזיקין פנו למשרדנו לקבלת ייעוץ על ידי עורך דין נזיקין מומלץ.

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני: