דחיית תביעה פנסיית נכות

עורך דין פנסיה לדחיית תביעה

עורך דין לתביעות מקרן הפנסיה יפעל למול קרן הפנסיה למצוי זכויותיו של הלקוח, לאור מורכבות התביעות למול קרן הפנסיה רבים מהמבוטחים מוותרים על זכויותיהם ואינם, פועלים כנגד קרן הפנסיה כאשר תביעתם לתגמולי ביטוח חודשיים נדחית בחוסר צדק. לפי חוקי המדינה מאז חקיקת חוק פנסיה חובה בשנת 2008 כל עובד בין אם הוא שכיר ובין אם עצמאי מחויב להיות מבוטח בביטוח פנסיוני קרן פנסיה, קופת גמל, ביטוח מנהלים, המעסיק מחויב להפריש עבור עובדיו לקרן פנסיה כאשר לעובד הזכות לבחור באיזו קרן יופקדו כספים אלו ואילו עובד עצמאי מחויב להפקיד עבור עצמו כספי פנסיה. מטרת הכספים בקרן הפנסיה היא להעניק תגמול חודשי כאשר העובד המבוטח בקרן הפנסיה מגיע לגיל פרישה משכך, התשלום מקרן הפנסיה יאפשר לעבוד שפרש מעבדותו לשמור על רמת חיים נאותה. רכיב ביטוחי מסוג אובדן כושר עבודה המצוי בקרן הפנסיה יאפשר למבוטח בקרן הפנסיה במקרה של תאונה בעבודה או מחלה להגיש תביעה לקצבה חודשית או  זמנית  במצב בו העובד טרם הגיע לגיל פרישה אך סובל מאובדן כושר עבודה חלקי או מלא . על מנת לקבל תגמול כספי המבוטח נדרש להגיש תביעה לקרן הפנסיה בה יפורטו בעיותיו הרפואיות בגינם איבד את כושר עבודתו. המקרה יבחן לפי תקנון הקרן. במקרה של דחיית תביעת נכות מקרן הפנסיה מומלץ לפנות למשרדנו, לקבלת ייעוץ מעורך דין נזיקין.

דחיית תביעת פנסיית נכות – קרן פנסיה

עורך דין לתביעת קרן פנסיה יפעל יחד עם המבוטח לקבלת קצבה חודשית מתמשכת ולא תשלום רגעי ומוגבל בזמן, בהתאם למצב הרפואי הרלוונטי. משרדנו, בקיא בתקנונים השונים של קרנות הפנסיה לרבות הוראות המפקח על הביטוח החוק והפסיקה. מאז שנת 2008 כל עובד זכאי לביטוח פנסיוני ומשכך, יותר עובדים נכנסו למעגל הזכאים לתגמולי ביטוח כאשר חלו או נפצעו בעבודה, עורך דין פנסיה, ממשרדנו, יפעל למצוי זכויותיו של המבוטח/ת. במקרה של דחית תביעה מטעם קרן הפנסיה סיוע, של עורך דין פנסיה ישפר את הסיכוי לקבלת פיצוי מקרן הפנסיה.

דחיית תביעת פנסיה -קצבת שארים

קצבת שאירים היא קצבה חודשית המשולמת לשאיריו של המבוטח. יש להקפיד על הגשת תביעה לקצבת שארים במועד. במקרה של דחיית תביעת שארים מומלץ לפנות למשרדנו לייעוץ ללא התחייבות.

דחיית תביעה מטעם וועדה רפואית של קרן הפנסיה או תשלום זמני בלבד

במקרים רבים וועדות הרפואיות מטעם קרן הפנסיה יקבעו כי למבוטח נותרה נכות זמנית בלבד ולכן הפיצוי הביטוחי יהיה לזמן מוגבל שאינו קבוע. במקרה בו וועדה רפואית מטעם קרן הפנסיה דחתה את תביעתך מומלץ לפנות למשרדנו לקבלת ליווי לוועדה הרפואית. ניתן אף, להצטייד בהערכת נכות רפואית פרטית בנוגע לפגימה הרפואית הספציפית.

עורך דין תביעת פנסיית נכות

פנסיית נכות הינה תחום מורכב בעל הסתעפויות רבות הנוגעות לתחומים רבים, תקנוני קרן הפנסיה, חוק, פסיקה, הוראות המפקח על הביטוח ועוד. עורך דין אלעד רייך, מייצג לקוחות בכל הקשור לפנסיית נכות ודחיית תביעת קרן פנסיה. במקרה של דחיית תביעה מומלץ להתייעץ עם משרדנו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות מעורך דין אובדן כושר עבודה.

ייעוץ בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה דיני עבודה עוסקים בהיבט המשפטי של היחסים בין עובד למעביד. מטרתם של דיני העבודה הינה להעניק לעובדים זכויות סוציאליות במקום עבודתם

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם