עורך דין נזקי גוף בראשון לציון

נפגעתם בתאונה או נפגעתם פיזית עקב רשלנות רפואית? יש לכם למי לפנות בכדי לקבל את הפיצוי הכספי המגיע לכם. בעיר ראשון לציון תוכלו למצוא את אחד ממשרדי עורכי הדין הטובים בארץ בנושאים של נזקי גוף. עורך דין נזקי גוף בראשון לציון ילווה אתכם בעת התביעה כנגד הגורם האחראי לתאונה במטרה שתקבלו את כל זכויותיכם על-פי החוק.

משרד בראשון לציון שנותן שירות בנזקי גוף ותאונות

איך ניתן לדעת האם המקרה שלכם רלוונטי לתביעת נזקי גוף? ניקח מקרה אמיתי לדוגמא על מנת שתוכלו להבין מה הכוונה לתביעת נזקי גוף:

מקרה קלאסי לתביעת נזקי גוף משנת 2019

בחודש יולי בשנת 2019, אב וביתו התינוקת בת השנה וחצי עלו ברגל על מדרכה ברחוב ראשי באחת הערים הגדולות באזור השרון. בגלל מדרכה אשר הייתה שבורה בחלקה הפנימי, האב והתינוקת נפלו ארצה כשהתינוקת הייתה באותם רגעים בידיים של האב. האב מנע פגיעה קשה בראש התינוקת ברגע האחרון וספג את כל הפגיעה בגופו. העירייה המקומית האשימה את ועד הבית של הבניין הסמוך למדרכה השבורה בהזנחת המדרכה. לעומת זאת – ועד הבית של הבניין הסמוך העביר את הטיפול לחברת הביטוח שלו אשר הטילה את האשמה על פקחי העירייה המקומית. התביעה הסתיימה בפיצוי האב. הסיפור נשמע מסובך? סיפורים כאלה מגיעים לידי בתי המשפט כמעט בכל יום ומטופלים על-ידי עורכי דין בתחום נזקי גוף.

אם אתם מחפשים משרד בראשון לציון שנותן שירות בנזקי גוף, כדאי לכם לפנות למשרד עורך דין העוסק בתחום הנזיקין ובעל ניסיון בתביעות נזקי גוף.

איך מגישים תביעות נזקי גוף בראשון לציון?

עורך דין נזקי גוף בראשון לציון

אם החלטתם לדרוש את הפיצוי המגיע לכם עקב תאונה או רשלנות רפואית, תדעו שכדאי לכם להתחיל בתהליכי התביעה בסמוך לקרות האירוע ולמנוע עיכוב אשר יכול לפגוע בדרישה שלכם לפיצוי. להגשת תביעות נזקי גוף בראשון לציון, אתם יכולים לפנות לאחד ממשרדי עורכי הדין הטובים בארץ בנזקי גוף הממוקם בעיר ראשל"צ.

 

פנייה לעו"ד נזקי גוף ותביעות רשלנות רפואית בראשון לציון

עורך דין אשר ילווה אתכם בכתיבת כתב התביעה ובדיונים בבית המשפט, צריך להיות בקיא בנושאי נזקי גוף. חשוב לפנות לעורך דין בעל ניסיון בתביעות הדומות לשלכם בכדי להביא את הניסיון של עורך הדין לידי ביצוע בדיונים בבית המשפט. משרד עורך הדין אלעד רייך מספק שירותי עו"ד נזקי גוף ותביעות רשלנות רפואית בראשון לציון ומלווה את לקוחותיו לאורך כל תהליך התביעה ועד לפסק הדין הסופי.

עורך דין בראשון לציון – עורך הדין אלעד רייך

משרד עורך הדין אלעד רייך חרט על דגלו ערכים של מקצועיות ואמינות בכל טיפול בלקוח. על מנת שגם אתם תהפכו ללקוחות מרוצים של משרד עורך הדין אלעד רייך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורך דין נזקי גוף בראשון לציון של אלעד רייך ולקבוע פגישה ראשונית לטיפול במקרה שלכם.

למידע נוסף על עורך דין נזקי גוף לחצו כאן!

ייעוץ בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה דיני עבודה עוסקים בהיבט המשפטי של היחסים בין עובד למעביד. מטרתם של דיני העבודה הינה להעניק לעובדים זכויות סוציאליות במקום עבודתם

קראו עוד

הקשר בין שעון נוכחות לתאונת עבודה

תאונת עבודה מוגדרת כתאונה שהתרחשה במהלך העבודה, בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה. למעשה, תאונות כאלה מוגדרות כאירועים בלתי צפויים שיכולים להביא לפגיעה פיזית או

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם