עורך דין דחיית תביעה אובדן כושר עבודה

פוליסת אובדן כושר עבודה מטרתה העקרית היא להחזיר את מצבו של המבוטח ערב הפגיעה בעבודה כתוצאה מתאונת עבודה או ממחלה המגבילה את כושרו של המבוטח לעבוד ולהתפרנס. ביטוח אובדן כושר עבודה ניתן לרכוש באופן פרטי מאחת מחברות הביטוח.

ביטוח זה יבטיח תגמול כספי למבוטח מידי חודש בחודשו ויאפשר למבוטח ולמשפחתו רמת חיים נאותה. במקרה, של אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונת עבודה או ממחלה ניתן לקבל מענק חד פעמי או קצבה מהביטוח הלאומי בהתאם לאחוזי הנכות שנקבעו בוועדה הרפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי.

במקרה של דחיית תביעת אובדן כושר עבודה מצד חברת הביטוח מומלץ, ליצור קשר עם משרדנו לקבלת ייעוץ, עורך דין ביטוח ממשרדנו יפעל למיצוי זכויותיך למול חברת הביטוח שדחתה את תביעתך. עורך דין אלעד רייך, בעל ניסיון ממאות תיקי ליטגציה בביטוח ונזיקין יפעל למצוי זכויותיכם במקרה בו חברת הביטוח דחתה את תביעתכם לתגמולי ביטוח מסוג אובדן כושר עבודה.

עורך דין לדחיית אובדן כושר עבודה

כאשר חברת הביטוח אינה משלמת תגמולי ביטוח, ודוחה תביעת אובדן כושר עבודה, עורך דין נזיקין ממשרדנו, יבחן את טענות חברת הביטוח בכל הקשור לדחיית התביעה.

חברת הביטוח מחוייבת לשלוח מכתב דחייה למבוטח בו יפורטו, סיבות דחיית הכיסוי הביטוחי. סיבות הדחייה הנפוצות ביותר הינם, כי לא נגרם אובדן כושר עבודה לפי תנאי הפוליסה, המבוטח יכול להמשיך ולעבוד בעיסוקים אחרים התואמים את השכלתו הכשרתו וניסיונו המקצועי, המבוטח הפר את חובת הגילוי ולא גילה את מצבו הרפואי בטרם רכש את פוליסת הביטוח מסוג אובדן כושר עבודה.

לעניין זה, חברות הביטוח מחתימות את המבוטח בטרם הופקה הפוליסה על הצהרת בריאות, חשוב למלא את הצהרה בצורה מדויקת בהתאם לשאלות הנשאלות ולמצב הרפאי על מנת למנוע מצב בו חברת הביטוח תטען לאי מילוי חובת הגילוי.

חברת הביטוח לא משלמת

חברת הביטוח אינה משלמת ודוחה את תביעה לתגמולי ביטוח מסוג אובדן כושר עבודה, משרדנו יבדוק את סיבות הדחייה בעזרת מכתב דחייה אותו מחוייבת חברת הביטוח לשלוח למבוטח כאשר החליטה לדחות תביעה לתגמולי ביטוח מסוג אובדן כושר עבודה וזאת לפי הוראות המפקח על הביטוח.

אין לקבל דחייה של תביעה בשילוב ידיים וחוסר מעש. במקרה, של דחיית תביעה לאובדן כושר עבודה מומלץ, לפנות למשרדו של עורך דין, אלעד רייך ולקבל ייעוץ, ללא התחייבות וזאת על מנת, לשפר את סיכויי הצלחת התביעה כנגד חברת הביטוח בכל הקשור לאובדן כושר עבודה.

פנייה עצמאית לחברת הביטוח תאונת עבודה דחיית תביעה

אלעד רייך, עורך דין מייצג את לקוחות המשרד בכל הקשור לדחיית תביעת אובדן כושר עבודה מצד חברות הביטוח כמו כן, מייצג את לקוחות המשרד למול המוסד לביטוח לאומי.

במקרה של אובדן כושר עבודה ההמלצה לפנות יחד עם עורך דין אובדן כושר עבודה הבקיא בפסיקה ובחקיקה הענפה בתחום זה. סיוע של עורך דין, לדחיית תביעה יכול לעשות את ההבדל בין דחיית תביעה לבין קבלת פיצוי בסך מאות אלפי ₪ מחברות הביטוח. בפנייה עמצאית לחברת הביטוח כאשר המבוטח פונה בעצמו ללא ייצוג מתאים יכול להיגרם נזק לתיק הביטוח אשר יביא לדחיית התביעה או לכל הפחות יביא לקבלת פיצוי חלקי.

עורך דין דחיית תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה

דחיית תביעת אובדן כושר עבודה הינה שעתו הקשה של המבוטח כאשר ברגע בו נזקק לתמיכה כספית בשל מצבו הרפואי חברת הביטוח אינה משלמת ופועלת לדחיית התביעה.

משרד עורכי דין, אלעד רייך, ושות' עומד לצד המבוטחים בשעתם הקשה ובמקרה של דחיית תביעה מומלץ, להתייץ עם עורך דין אובדן כושר עבודה ממשרדנו ללא התחייבות.

ייעוץ בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה

ייעוץ משפטי בדיני עבודה דיני עבודה עוסקים בהיבט המשפטי של היחסים בין עובד למעביד. מטרתם של דיני העבודה הינה להעניק לעובדים זכויות סוציאליות במקום עבודתם

קראו עוד

הקשר בין שעון נוכחות לתאונת עבודה

תאונת עבודה מוגדרת כתאונה שהתרחשה במהלך העבודה, בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה. למעשה, תאונות כאלה מוגדרות כאירועים בלתי צפויים שיכולים להביא לפגיעה פיזית או

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם