משרד עו"ד אלעד רייך ושות'

עורך דין לעינייני נזיקין

נשיכת כלב

תאונת אופנוע

נכות כתוצאה מתאונה

נפילה במרחב הציבורי

עורך דין לענייני נזיקין ברחובות

משרד עורך דין נזיקין אלעד רייך ושות' מוביל בייצוג מבוטחים למול חברות הביטוח ולמול רשויות ומזיקים בכל הקשור לתביעות נזיקין,בכל בעיה של תביעת נזיקין אתם מוזמנים לפנות למשרדנו ולהתייעץ עם עורך דין לעינייני נזיקין. 

 

דיני הנזיקין מוסדרים בפקודת הנזיקין – הוראת החוק המסדירה את אחריותו של המזיק כלפי הניזוק. פקודת הנזיקין מבססת את העוולות המהוות את המסגרת המשפטית שניתן לדון בה על מנת לקבוע אחריות/ חבות בנזיקין. פקודת הנזיקין קובעת שני סוגי עוולות מסגרת, האחת : עוולת הפרת חובה חקוקה והשניה: עוולת הרשלנות. בנוסף קובעת הפקודה מגוון נוסף של עוולות. משרדנו צבר ידע והתמחות רבת שנים בתביעות נזיקין כנגד גורמים רשלניים. משרד עורך דין ברחובות המתמחה בליווי משפטי תוך מתן דגש על השגת פיצוי מקסימלי ללקוחות המשרד. 

פנו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני:

מהו הפיצוי וראשי הנזק בתביעת נזיקין

הפיצוי הכספי הוא הסעד העיקר בדיני הנזיקין ומטרתו היא להשיב את הניזוק למצב שהיה בו ערב התאונה. 

את גובה הפיצוי לניזוק פוסקים לפי ראשי נזק:

 

ראשי נזק לא ממוניים – קיצור תוחלת החיים, כאב וסבל הנזק הלא ממוני הוא נזק שלא בא לידי ביטוי בחסרון כיס והוא אינו מוחשי ומורכב בעיקר מימי אשפוז ומגובה הנכות שנגרה לניזוק בשל רשלנות המזיק. 

 

ראשי נזק ממוניים – הפסדי השתכרות בעבר ובעתיד והוצאות בעבר ובעתיד דמי נסיעה, תשלום לכוח עזר סיעודי, הוצאות רפואיות, ניידות, פנסיה ועוד. את הנזק הממוני ניתן להעריך בקלות שכן, הוא בא לידי ביטוי בהפסדים בפועל.

מה נדרש להוכיח בתביעת נזיקין כנגד מזיק

על מנת לבסס תביעת נזיקין הניזוק צריך להוכיח כי המזיק התרשל כלפיו, וכתוצאה מהתרשלות זו נגרם נזק, בשלב השני הניזוק צריך להוכיח מהו הנזק שנגרם ולאחר מכן עוברים לשלב האחרון בו מעריכם את גובה הפיצוי הכספי בהתאם לנזק שהוכח. תביעות לנזקי גוף לניזוק נדרש להגיש חוות דעת רפואית. בתביעת נזקי רכוש נדרש להגיש חוות דעת על ידי שמאי שיעריך את גבוה הרכוש שניזוק. בתביעת ביטוח רכב מוכיחים את הנזק בעזרת דוח שמאי רכב כמובן, שגם למזיק ולחברת הביטוח שלו יש אפשרות להגיש חוות דעת נגדית השוללת את גובה הנזק. משרדנו יכול לעזור לכם בכל עת ומתמחה בנזקי מים, ע"י עורך דין נזיקין ברחובות.

תביעות נזקי רכוש ע"י עורך דין לעינייני נזיקין

  • תביעת נזקי מבנה
  • תביעת נזקי רכב תאונה
  • תביעת נזקי מים

תביעת נזיקין ע"י עורך דין נזיקין

  • תביעת נזקי מבנה
  • תביעת נזקי רכב תאונה
  • תביעת נזקי מים

תביעות נזיקין? רק עם המומחים!

התמחות משרדנו לענייני נזיקין

משרד עורך דין נזיקין ברחובות בעל ניסיון בטיפול בתביעות ביטוח ונזקין. משרדנו, בקשר עם מומחים רלוונטיים במספר רב של תחומים. 

במידה ומדובר בתיק נזקי גוף או רכוש שכתוצאה ממנו נגרמה נכות או כאשר מדובר בנזק משמעותי לדירה או לעסק. המלצתי, היא לפנות למשרדנו כבר בשלב הראשון לקבלת ייעוץ משפטי בהתאם לסוג המקרה והנזק שנגרם. עורך דין לענייני נזקין ממשרדנו, יעניק ליווי משפטי מתחילת הדרך ועד לקבלת הפיצוי. בכל מקרה ביטוח או נזיקין פנו למשרדנו לקבלת ייעוץ על ידי עורך דין נזיקין מומלץ.