תפריט
תפריט

נזקי מים לדירה, וסירוב תשלום מחברת הביטוח

נזק מים לדירה מה עושים ?

במקרה בו דירתכם הוצפה בשל כשל בצינור מים ונגרמו נזקים למבנה מומלץ, לפנות לחברת הביטוח בה אתם מבוטחים למקרה של נזקי מים לדירה (ככל ויש ביטוח מבנה ורכוש). מדובר בביטוח מבנה אותו רכשתם בין היתר למקרה של נזק מים לדירת מגורים. לאחר גילוי הנזקים מומלץ, להזמין בעל מקצוע על מנת לאתר את מקור הנזק ולמנוע את הימשכות נזקי המים והחמרתם. בכל מקרה, מומלץ לפנות לחברת הביטוח ברגע הראשון בו מתגלה הנזילה ולפעול לתיקון מקור הנזק. ולאחר מכן, לדאוג ולטפל בכל הקשור לנזק ההיקפי שנגרם למבנה הבית או לרכוש במידה ויש ברשותכם ביטוח רכוש.

נזקי מים לדירה מהם הנזקים שנגרמים ?

  • רטיבות כלואה במצעי החול כתוצאה מכשל בצינור מים.
  • עלייה קפילרית של מים.
  • נזקים לתכולת הבית לרבות כל הקשור לעץ לדוגמא –ארונות מטבח, ספריה.
  • נזקים קשים למשקופים לדלתות.
  • נזקים לריצוף הבית.
  • חורים בריצוץ לצורך בדיקת מצעי החול.

מה עושים כאשר חברת הביטוח מסרבת לשלם ?

בכל מקרה בו נגרמו נזקים למבנה ולרכוש וחברת הביטוח מסרבת לשלם עבור הנזקים בשל טענות רבות, למשל: התיישנות, נזקי איטום, לא היה כשל בצינור, אין כיסוי ביטוחי, אי עמידה בתנאי הפוליסה ועוד. מומלץ, לפנות למשרדנו כבר בתחילה על מנת לקבל ייעוץ משפטי לעניין זה. עורך דין ביטוח ממשרדנו יפעל למול חברת הביטוח בעזרת מומחים מתאימים וחו"ד נגדיות על מנת למקסם את האפשרות כי חברת הביטוח תשנה את דעתה ותשלם עבור נזקי המים לדירה.

מהי תביעת ביטוח בעקבות הצפה ?

בכל מקרה בו חברת הביטוח מסרבת לשלם פיצוי אין לקבל את עמדתה ונדרש לבחון את הסירוב לשלם בהתאם לחוק ולפסיקה לעניין נזקי מים. חשוב לדעת כי פוליסת הביטוח למבנה היא פוליסה תיקנת. בכל מקרה מומלץ, לפנות למומחה מטעמכם (שמאי רכוש) על מנת לעמוד את הנזקים לדירה אין להסתפק בחו"ד מומחה הביטוח. מומלץ, בנוסף לעשות בדיקת לחות עצמאית וניטרלית בכל הקשור ללחות במצעי החול. גם במקרה הזה אין להסתפק במומחה לעניין מטעם חברת הביטוח. משרדנו, פועל להגיש תביעת ביטוח במידה וחברת הביטוח אינה משלמת והנסיבות מצדיקות הגשת תביעת ביטוח לעניין נזקי מים לדירה או לעסק.

חשיבות פניה לעורך דין המתמחה בתביעות הצפה לדירה או לעסק

משרד עורכי דין אלעד רייך, ושות' הינו משרד המתמחה בנזיקין. יש חשיבות רבה להגיש תביעת נזיקין באמצעות עורך דין ביטוח. בכל מקרה של נזקי מים לדירה או לעסק ובמקרה שחברת הביטוח אינה משלמת מומלץ, להתייעץ עם משרדנו ולקבל ייעוץ לעניין זה.

עורך דין נהיגה בפסילה

משרד עו"ד אלעד רייך ושות' עורך דין נהיגה בפסילה עו"ד אלעד רייך נהיגה בשכרות קרא עוד מהירות מופרזת קרא עוד עורך דין מרב"ד קרא עוד

קראו עוד
דחיית תביעה פנסיית נכות

דחיית תביעה פנסיית נכות

עורך דין פנסיה לדחיית תביעה עורך דין לתביעות מקרן הפנסיה יפעל למול קרן הפנסיה למצוי זכויותיו של הלקוח, לאור מורכבות התביעות למול קרן הפנסיה רבים

קראו עוד
עורך דין ביטוח נכות מתאונה

תביעת ביטוח מחלות קשות

מאת: עו"ד אלעד רייך​ מטרת ביטוח מחלות קשות לשלם למבוטח סכום חד פעמי מוגדר מראש ונקוב בפוליסת הביטוח. במקרה והמבוטח חלה באחת המחלות המוגדרות בפוליסה.

קראו עוד
תביעת ביטוח תאונות אישיות

מהי תביעת נזיקין?

מאת: עו"ד אלעד רייך​ תביעות נזיקין, הם לרוב תביעות לפיצוי כספי. תביעות נזיקין הן בעיקר כנגד צד שלישי מזיק הגרם לנזק, לגוף, לרכוש, למבנה ועוד.

קראו עוד
עורך דין נזיקין

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם