נזקי מים לדירה, וסירוב תשלום מחברת הביטוח

נזק מים לדירה מה עושים ?

במקרה בו דירתכם הוצפה בשל כשל בצינור מים ונגרמו נזקים למבנה מומלץ, לפנות לחברת הביטוח בה אתם מבוטחים למקרה של נזקי מים לדירה (ככל ויש ביטוח מבנה ורכוש). מדובר בביטוח מבנה אותו רכשתם בין היתר למקרה של נזק מים לדירת מגורים. לאחר גילוי הנזקים מומלץ, להזמין בעל מקצוע על מנת לאתר את מקור הנזק ולמנוע את הימשכות נזקי המים והחמרתם. בכל מקרה, מומלץ לפנות לחברת הביטוח ברגע הראשון בו מתגלה הנזילה ולפעול לתיקון מקור הנזק. ולאחר מכן, לדאוג ולטפל בכל הקשור לנזק ההיקפי שנגרם למבנה הבית או לרכוש במידה ויש ברשותכם ביטוח רכוש.

נזקי מים לדירה מהם הנזקים שנגרמים ?

  • רטיבות כלואה במצעי החול כתוצאה מכשל בצינור מים.
  • עלייה קפילרית של מים.
  • נזקים לתכולת הבית לרבות כל הקשור לעץ לדוגמא –ארונות מטבח, ספריה.
  • נזקים קשים למשקופים לדלתות.
  • נזקים לריצוף הבית.
  • חורים בריצוץ לצורך בדיקת מצעי החול.

מה עושים כאשר חברת הביטוח מסרבת לשלם ?

בכל מקרה בו נגרמו נזקים למבנה ולרכוש וחברת הביטוח מסרבת לשלם עבור הנזקים בשל טענות רבות, למשל: התיישנות, נזקי איטום, לא היה כשל בצינור, אין כיסוי ביטוחי, אי עמידה בתנאי הפוליסה ועוד. מומלץ, לפנות למשרדנו כבר בתחילה על מנת לקבל ייעוץ משפטי לעניין זה. עורך דין ביטוח ממשרדנו יפעל למול חברת הביטוח בעזרת מומחים מתאימים וחו"ד נגדיות על מנת למקסם את האפשרות כי חברת הביטוח תשנה את דעתה ותשלם עבור נזקי המים לדירה.

מהי תביעת ביטוח בעקבות הצפה ?

בכל מקרה בו חברת הביטוח מסרבת לשלם פיצוי אין לקבל את עמדתה ונדרש לבחון את הסירוב לשלם בהתאם לחוק ולפסיקה לעניין נזקי מים. חשוב לדעת כי פוליסת הביטוח למבנה היא פוליסה תיקנת. בכל מקרה מומלץ, לפנות למומחה מטעמכם (שמאי רכוש) על מנת לעמוד את הנזקים לדירה אין להסתפק בחו"ד מומחה הביטוח. מומלץ, בנוסף לעשות בדיקת לחות עצמאית וניטרלית בכל הקשור ללחות במצעי החול. גם במקרה הזה אין להסתפק במומחה לעניין מטעם חברת הביטוח. משרדנו, פועל להגיש תביעת ביטוח במידה וחברת הביטוח אינה משלמת והנסיבות מצדיקות הגשת תביעת ביטוח לעניין נזקי מים לדירה או לעסק.

חשיבות פניה לעורך דין המתמחה בתביעות הצפה לדירה או לעסק

משרד עורכי דין אלעד רייך, ושות' הינו משרד המתמחה בנזיקין. יש חשיבות רבה להגיש תביעת נזיקין באמצעות עורך דין ביטוח. בכל מקרה של נזקי מים לדירה או לעסק ובמקרה שחברת הביטוח אינה משלמת מומלץ, להתייעץ עם משרדנו ולקבל ייעוץ לעניין זה.

עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

למה אתה צריך עורך דין בתביעת ביטוח? כשם שנהג חדש לא עולה על ההגה לבדו מבלי מורה או מבוגר מנוסה יותר כבר מההתחלה, כך גם

קראו עוד

חלית? נפצעת? אסור לפטר אתכם!

אם חליתם או נפצעתם ואינכם יכולים להמשיך לבצע את התפקיד שלכם במקום העבודה, עליכם לדעת שהמעסיק צריך לבצע את ההתאמות הנדרשות בתפקיד שלכם, כך שאתם

קראו עוד
עורך דין נזיקין - אלעד רייך

ייעוץ וייצוג תביעת נזיקין וביטוח...

 משרד עורך דין מהמובילים בייצוג תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי רכוש, תאונות עבודה...

השאירו פרטים ונחזור בהקדם